Як зареєструвати домен третього рівня.

При створенні некомерційного проекту бюджету звичайно обмежений, тому домен та хостинг намагаються зареєструвати безкоштовно. З вибором останнього проблем не виникає, оскільки пропозицій на ринку достатньо. А ось домен безкоштовно можна зареєструвати тільки третього рівня. При цьому ім'я сайту стає довшим, так як виглядає, наприклад, так: site.domen.ru. Провайдерів, що надають послуги з реєстрації подібних доменів, багато. Досить розглянути одного з них, щоб був зрозумілий алгоритм.
Інструкція
1
Вибирайте домен третього рівня відповідно до тематики свого проекту. Наприклад, NET.RU, якщо ваш сайт якось пов'язаний розвитком мережі інтернет, ORG.RU, якщо майбутній мережевий ресурс має некомерційний характер і PP.RU, якщо це персональна сторінка користувача.
2
Придумайте назву домена, воно має бути довжиною від 2 до 63 символів. В ідеалі, використовуйте своє ім'я або прізвище, якщо це буде персональний сайт, або назва клубу, якщо плануєте створити сайт, наприклад, суспільства вегетаріанців.
3
Заповніть реєстраційну форму на сайті. Вкажіть дані DNS-серверів, до яких будуть прив'язані майбутні домени. Провайдер висуває особливі вимоги до їх роботи. По-перше, у доменних серверів має бути стабільне з'єднання з інтернетом. Допускаються перерви в роботі, але не перевищують двох годин на добу (сумарно). По-друге, обов'язкова наявність супроводу DNS-серверів, відповідного міжнародним стандартам RFC (1032, 1033, 1034, 1035 і 1591).
4
Щоб домен третього рівня був зареєстрований, бажано не закінчувати його назва дефісом або іншими знаками пунктуації. На початку і в кінці слова краще використовувати латинські букви або цифри, в середині ж можна використовувати «_» або «-».
5
Дочекайтеся відповіді від служби підтримки. Рішення про реєстрацію домену третього рівня приймається протягом двох робочих днів. Заявку можуть відхилити, якщо в назві домену використовувалися слова, що ображають релігійні почуття, людську гідність, або мають непристойний зміст.
Зверніть увагу
Провайдер може в будь-який момент призупинити роботу вашого домену, якщо виявить технічні проблеми в роботі DNS-серверів, до яких він делегований.
Корисна порада
Вказуйте тільки достовірні дані при заповненні форми, вони необхідні, наприклад, для відновлення доступу до домену або для його продовження.