Як отримати шенгенську візу.

Сьогодні по Шенгенській візі можна в'їхати в Австрію, Бельгію, Чехію, Данію, Естонію, Фінляндію, Францію, Грецію, Іспанію, Голландію, Литву, Люксембург, Латвію, Мальту, Німеччину, Польщу, Португалію, Словаччину, Словенію, Швецію, Угорщину, Італію, Норвегію, Ісландію та Швейцарію. Отримавши візу на в'їзд в одну з цих країн, можна протягом певного часу побувати також в будь-якій країні або навіть у всіх з наведеного списку.
Інструкція
1
Отримати Шенгенську візу не так складно. Насамперед треба визначитися, куди ви хочете, і намітити посольство тієї країни, в яку збираєтеся в'їжджати. Знайдіть сайт цього посольства і ознайомтеся з візовим розділом. Там наведено список документів, необхідних для оформлення візи в обрану вами країну. Всю інформацію, яку ви отримаєте зі сторонніх джерел, потрібно також перевіряти ще на сайті посольства.
2
Зазвичай для оформлення Шенгенської візи потрібні наступні документи: закордонний паспорт, дійсний ще протягом 3 місяців після закінчення планованої поїздки; фотографія розміром 37х47 мм; спеціальна анкета, яку потрібно заповнити та підписати; прикладений до неї в друкованому вигляді лист зі штрих-кодом для перекладу всіх даних в комп'ютер; страховий поліс, термін дії повинен починатися в день подачі документів та закінчуватися в день закінчення візи; інформація про мету поїздки; запрошення приймаючої сторони або бронь з готелю, в якому планується проживати; старий закордонний паспорт, якщо в ньому були позначки про виїзди за кордон.
3
Іноді посольство запрошувати ще й додаткові документи: громадянський паспорт (ксерокопію); свідоцтво про шлюб (ксерокопію); Свідоцтво про народження дітей (ксерокопію); довідку з місця роботи; підтвердження фінансової спроможності (копія рахунку в банку або довідка про доходи) .Після того, як зібрані всі необхідні документи, можна призначити в посольстві зручні для вас дату і час співбесіди. На співбесіду слід принести всі документи за списком. Зазвичай проблем з отриманням візи не виникає.
Зверніть увагу
Якщо діяти строго по інструкції, можна оформити Шенгенську візу самостійно, без турагентств і посередників.