Як скинути інформацію з комп'ютера на телефон. Bluetooth не можна з компа на телефон.

Є кілька основних методів передачі даних з домашнього комп'ютера в мобільний телефон. Вони вимагають наявність деякого технічного обладнання.
Вам знадобиться
  • USB-кабель телефону, Bluetooth адаптер або CardReader.
Інструкція
1
З'єднайте свій мобільник з комп'ютером за допомогою USB-кабелю. Телефон буде знаходитися в режимі USB накопичувача і комп'ютер почне його розпізнавати. Відкривши папку «Мій комп'ютер», ви побачите додаткову папку, в якій розташовані файли вашого телефону. Відкрийте необхідну папку та скопіюйте туди потрібну вам інформацію з комп'ютера.
2
Витягніть з телефону карту пам'яті, якщо вона використовується. За допомогою картридера, який або вбудований в системний блок, або працює за допомогою USB підключення, підключіть карту пам'яті телефону до комп'ютера. Коли СR розпізнає новий USB-накопичувач виконайте ті ж дії, що в описані в попередньому пункті. Потім зробіть безпечне вилучення USB пристрою і помістіть в телефон карту пам'яті.
3
Скористайтеся Bluetooth-адаптером. Підключіть його до комп'ютера, встановіть драйвери обладнання, перезавантажте комп'ютер. Тепер адаптер готовий до роботи. Увімкніть BlueTooth телефону. Необхідно переконатися, що телефон доступний для пошуку. Знайдіть в комп'ютері той файл, який необхідно передати в телефон.
4
Клацніть по файлу правою кнопкою мишки і виберіть у меню пункт «Відправити». Відкриється нове меню, там виберіть параметр BlueTooth. Телефон зажадає підтвердження в прийнятті файлу, натисніть потрібну кнопку. За допомогою цих дій можна відправити всю необхідну інформацію.
5
Якщо ж все вищеперелічене не допомогло, знайдіть телефон, на який зможете якимось способом з вищезгаданого відправити файл і вже за допомогою BlueTooth зв'язку двох апаратів відправте файл з одного телефону на інший. Однак не можна забувати про параметри вашого телефону, про сумісність потрібного вам файлу і параметрів пристрою. Якщо телефон не підтримує потрібний вам формат файлу, то всі ці дії будуть марні, тому заздалегідь уточніть параметри вашого мобільника, перш ніж приступати до відправки файлу.