Як налаштувати комп'ютер і провідний інтернет. налаштування проводового інтернету билайн на компі.

Найчастіше після переустановлення операційної системи на комп'ютері або внесення якихось інших змін необхідно знову зробити підключення до мережі інтернет. Зробити це можна самостійно.
Інструкція
1
На робочому столі комп'ютера клікніть «Пуск» і виберіть «Панель управління». У вікні, клікніть «Мережа та інтернет».
2
У вікні клікніть «Центр управління мережами і загальним доступом».
3
Система відобразить меню «Зміна мережевих параметрів». Виберіть перше - «Налаштування нового підключення або мережі».
4
Оберіть варіант підключення «Підключення до робочого місця» і клікніть на кнопку «Далі».
5
В новому вікні «Використовувати моє підключення до Інтернету (VPN)». Клікніть «Далі».
6
З'явиться запит для введення Інтернет-адреси для підключення. У рядку «Інтернет-адреса» необхідно вказати «vpn.internet. ***. Ru», де «***» - це назва вашого провайдера. Наприклад, «vpn.internet.beeline.ru». Точна адреса можна отримати в адміністратора. У рядку «Ім'я местоназначенія» необхідно вказати назву VPN-з'єднання. Нижче відзначте галочкою «Не підключатися зараз, тільки виконати установку для підключення в майбутньому» і натисніть «Далі».
7
У вікні введіть дані Користувача (логін) і пароль для доступу в інтернет. Клікніть на кнопку «Створити» і у вікні клікніть «Закрити».
8
У вікні «Центр управління мережами і загальним доступом» клікніть «Зміна параметрів адаптера» зліва. У вікні, знайдіть іконку вашого VPN-з'єднання і клікніть на неї правою кнопкою миші. У спливаючому меню клікніть «Властивості» і відзначте галочками необхідні позиції у вкладках «Загальні», «Параметри», «Безпека» і «Мережа». Клікніть «Ок».
9
Клацніть лівою кнопкою миші по іконці вашого VPN-з'єднання. У вікні, вкажіть Користувача і пароль для встановлення з'єднання. Відзначте галочкою «Зберегти ім'я користувача та пароль». Клікніть на кнопку «Підключення».
10
Після встановлення з'єднання система відобразить вікно, в якому необхідно буде вибрати тип мережі. Вкажіть «Громадська мережа». Підключення успішно завершено.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4gnRBu9e1TI