Як додати на свій сайт смайлики.

Спілкування в мережі давно вже рябить численними смайликами, що відбивають всі зміни в настрої респондентів. Прикрасити ними можна не тільки повідомлення на форумі або соціальної мережі, але і свій сайт .
Інструкція
1
Ознайомтеся зі стандартним набором смайликів. Наприклад, зайдіть на будь-який форум чи в соціальну мережу. Для вставки вже готового смайла на цих ресурсах натисніть на кнопку з його зображенням у вікні редагування повідомлення і виберіть той, який дійсно передасть ваш настрій зараз. Крім того, ввести смайлики ви зможете і за допомогою спеціальних символів або звичайних пунктуаційних знаків. Дізнайтеся, який саме смайлик вийде, якщо набрати певну комбінацію на клавіатурі.
2
З'ясуйте, які смайлики, крім стандартного набору, особливо популярні у інтернет-користувачів. На багатьох форумах і майже у всіх соціальних мережах є й свій унікальний набір значків. Виберіть сподобалися, щоб потім не виникло труднощів з тим, які і куди поміщати. Зверніться і до інших мережних архівів і колекціям, щоб знайти раритетні смайлики, які б стали «родзинкою» вашого сайту.
3
Натисніть на зображення смайла в каталозі і, перейшовши на наступну сторінку (іноді цього не потрібно), дізнайтеся його html-код. Скопіюйте його і увійдіть на свій сайт на правах адміністратора в режим редагування сторінки. Виберіть місце для вставки смайлика і перенесіть туди цей код.
4
Скористайтеся і спеціальними програмами для того щоб вставити смайлики на свій сайт. Скачайте, наприклад, такі програми, як PostSmile або Sweetim. Вбудуйте їх в браузер, яким ви користуєтеся. За допомогою цих програм ви зможете оживити свою сторінку, розмістивши як статичні, так і анімовані смайлики.
5
Для того щоб мати можливість вставляти будь смайли в поштові відправлення, створіть для найцікавіших окрему папку на комп'ютері. Відкрийте Outlook Express. У міру написання листа натискайте час від часу піктограму «Вставити малюнок», вказуючи при цьому шлях до папки зі смайликами.