Як записати архів.iso на диск.

Існує два основних методи запису вмісту ISO-образу на DVD- диск . У першому випадку відбувається запис безпосередньо самого образу, а в другому - тільки його вмісту. Вибір варіанту залежить від мети створення DVD-диска.
Вам знадобиться
  • - Nero;
  • - Daemon Tools.
Інструкція
1
Якщо ви хочете записати вміст образу на диск, то спочатку витягніть з нього потрібні файли і папки. Для цього використовуйте будь-яку програму, призначену для роботи з ISO-образами, наприклад Daemon Tools Lite. Встановіть цю утиліту. Перезавантажте комп'ютер.
2
Запустіть Daemon Tools і клікніть двічі по іконці програм, розташованої в системному треї. Виберіть пункт «Додати образ» і вкажіть шлях до потрібного ISO-файлу. Тепер відкрийте меню «Мій комп'ютер» і перейдіть до вмісту віртуального диска.
3
Скопіюйте всю інформацію з даного образу в будь-який каталог на жорсткому диску комп'ютера. Цю операцію можна пропустити, але її виконання суттєво знизить час, що витрачається на запис диска.
4
Встановіть програму Nero Burning Rom або її аналог. Відкрийте цю програму і виберіть пункт «DVD з даними». У вкладці «Запис» увімкніть чи вимкніть функцію створення мультисесійного диска. Натисніть кнопку «Новий».
5
Перемістіть в ліве вікно програми всі файли і папки, скопійовані з образу диска. Переконайтеся в тому, що обсягу даної DVD-болванки вистачить для зберігання всієї обраної інформації. Для цього використовуйте смугу візуалізації в нижній частині робочого вікна.
6
Натисніть кнопку «Прожиг» і підтвердіть запуск процесу запису інформації. Дочекайтеся його завершення. Після успішного запису даних лоток приводу буде автоматично відкритий. Самостійно закрийте його і перевірте записані файли.
7
Якщо ви не хочете розпаковувати файли перед записом, встановіть програму ISO File Burning. Запустіть її, виберіть потрібний образ диска, встановіть швидкість запису. Натисніть кнопку «Записати ISO». Цей метод краще використовувати в тому випадку, коли необхідно записати завантажувальний сектор образу на диск. Це дозволить запускати даний DVD-носій до входу в операційну систему.