Як оптимізувати жорсткий диск. Як оптимізувати роботу ccd диска.

Налаштування параметрів роботи жорсткого диска дозволяє істотно збільшити продуктивність комп'ютера або ноутбука. Важливо також розуміти, що відсутність своєчасного обслуговування вінчестера може призвести до псування цього пристрою.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager;
  • - Smart Defrag.
Інструкція
1
Для початку виконайте стандартну очищення системного розділу жорсткого диска. Натисніть клавіші «Пуск» і E. Знайдіть іконку локального диска С і клацніть по ній правою кнопкою миші. Перейдіть до властивостей цього розділу і відкрийте вкладку «Загальні».
2
Натисніть кнопку «Очищення диска». Почекайте деякий час, поки система підготує невикористовувані файли до видалення. Натисніть кнопку «Видалити» після появи нового меню.
3
Знову відкрийте вкладку «Загальні» і зніміть прапорець з пункту «Дозволити індексувати файли на цьому диску». Аналогічним чином відключіть індексацію для всіх інших розділів вінчестера.
4
Якщо ваш жорсткий диск чи не розбитий на локальні диски, обов'язково створіть нові розділи. Встановіть програму Paragon Partition Manager. Запустіть цю утиліту після перезавантаження комп'ютера.
5
Відкрийте вкладку «Майстра» і виберіть пункт «Швидке створення розділу». Введіть розмір нового томи (залиште на системному розділі 15-20 Гбайт) і виберіть файлову систему. Натисніть кнопку «Готово» і дочекайтеся повернення в головне меню «Програми». Натисніть кнопку «Застосувати намічені зміни».
6
Тепер аналогічним чином створіть розділ для файлу підкачки. Розмір цього тому повинен бути в три рази більше обсягу оперативної пам'яті, встановленої у вашому комп'ютері. Використовуйте для цього розділу файлову систему FAT32.
7
Відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Система». Відкрийте підменю «Додаткові параметри системи». Натисніть кнопку «Параметри», розташовану в пункті «Швидкодія».
8
Відкрийте вкладку «Додатково» і натисніть кнопку «Змінити». Виділіть локальний диск, відведений під файл підкачки. Поставте галочку поруч із пунктом "Задати розмір» і введіть розмір даного тому. Натисніть кнопки «Задати» і Ok. Перезавантажте комп'ютер.
9
Скачайте утиліту Smart Defrag. Запустіть її, виділіть всі доступні розділи вінчестера. Натисніть кнопку «Дефрагментація» і виберіть пункт «Дефрагментація і оптимізація». Після завершення роботи утиліти перезавантажте комп'ютер.
Останнім часом податкова політика держави стає все жорсткіше щодо простих платників податків. Виникає необхідність оптимізувати податки . При цьому агресивний метод оптимізації вже канув у минуле і не є ефективним, а ось послідовна оптимізація податків буде досить вигідною і практичною.
Інструкція
1
Сучасні методи оптимізації податків засновані на поєднанні спрощеної системи оподаткування і ЕНВД із загальним, діючим режимом оподаткування. Головна перевага такого методу - це його законність.
2
Використання таких методів оптимізації оподаткування дозволяють економити з податку на майно підприємства, податку на прибуток, зниження податкового навантаження з «зарплатних» податків та ін. При всьому цьому легальна схема оптимізації податку має під собою тільки позитивні сторони. Вона передбачає виплату заробітних плат без конвертів, а також отримання «білого» доходу засновників бізнесу, без будь-яких втрат.
3
Проведіть податковий та юридичний аудит для того, щоб зробити аналіз поточних податкових ризиків і попередити системні помилки в податковому обліку. Весь документообіг і якість первинних документів повинні бути в повному порядке.Проаналізіруйте нормативно-правові акти у даній сфері і зробіть прогнози розвитку подій в тих чи інших випадках.
4
Складіть прогнози податкових зобов'язань фірми.Составьте мережевий графік виконання податкових операцій і фінансових зобов'язань предпріятія.Постройте графік відповідності виконання податкових зобов'язань та змін активів предпріятія.Разработайте нову модель сплати податків своєю компанією.
5
Продумайте варіанти схем управління всіма фінансовими справами, інформаційними та товарними потоками предпріятія.Реформіруйте договірну базу і облікову політику організації. У деяких випадках слід просто змінити всю податкову політику компанії.
6
Розробіть нові механізми оптимізації податків, які будуть регулювати всі сплати податків для вашої моделі.Спрогнозіруйте ефективність застосовуваних інструментів оптимізації податків.
7
Зробіть так, щоб податковий облік вашої організації збігався з управлінським обліком. Це дозволить вам легко здійснювати контроль за всією фінансовою діяльністю компанії, а також дасть можливість користуватися банківськими кредитами.
8
Проведіть прогноз, який вказує на те, як введення інновацій впливає на середньостатистичні показники вашого предпріятія.Установіте необхідні правові системи на комп'ютер, які щомісяця слід обновлять.Составьте загальну податкову модель свого підприємства з введенням нової методікі.Следіте за результатами.