Як перейменувати комп'ютер в мережі. Як перейменувати комп'ютер в windows 7.

Зміна імені комп'ютера , відображуваного в мережі, представляє з себе стандартну процедуру в OC Windows всіх версій і не має на увазі залучення додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню Windows версії XP, натиснувши кнопку «Пуск» і викличте контекстне меню елемента «Мій комп'ютер» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і скористайтеся кнопкою «Змінити» у розділі «Ім'я комп'ютера». Введіть бажане значення нового імені в рядок «Ім'я комп'ютера» і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK. Авторизуйтесь виконання обраного дії натисненням ще однієї кнопки OK і застосуєте зроблені зміни, натиснувши кнопку «Так» у вікні запиту системи (для Windows XP).
2
Відкрийте головне системне меню Windows версій Vista або 7, натиснувши кнопку «Пуск» і викличте контекстне меню елемента «Комп'ютер» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Ім'я комп'ютера, домен ..." діалогового вікна «Система». Розгорніть вузол «Змінити параметри» і авторизуйтесь виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Продовжити» у вікні запиту системи.
3
Застосуйте кнопку «Змінити» в новому діалоговому вікні і внесіть бажане значення нового імені в рядок «Ім'я комп'ютера». Підтвердіть свій вибір, двічі натиснувши кнопку OK, і виберіть опцію «Закрити». Застосуйте зроблені зміни, натиснувши кнопку «Перезавантажити зараз», у вікні запиту системи (для Windows Vista/7).
4
Використовуйте вбудований інструмент Netdom.exe для здійснення процедури віддаленого зміни імені комп'ютера в мережі. Зверніть увагу на те, що обов'язковою умовою успіху виконуваної операції служить визначення облікових записів локальних адміністраторів у службі Active Directory і неодмінна визначення об'єкта облікового запису самого комп'ютера.
5
Скористайтеся синтаксисом? Netdom renamecomputer старое_імя_компьютера/newname: новое_імя_компьютера/userd: імя_доменаучетная_запісь_адміністратора/hfsswordd: */usero: імя_локального_адміністратора/passwordo: *? В текстовому полі інтерпретатора команд і авторизуйтесь обрану дію, натиснувши функціональну клавішу Enter.