Як розпізнати перли.

Багато модниць люблять носити прикраси з перлів . Особливо популярні намиста, браслети, а також комплекти з кільця і сережок з перлинами. Цей чудесний дорогоцінний камінь має органічне походження. Він утворюється в раковинах молюсків. Всередину раковини потрапляє піщинка і молюск, щоб усунути цю неприємність, починає покривати піщинку шарами перламутру. Через деякий час в раковині утворюється перлина.
Інструкція
1
Також існує штучний і культивовані перли. Всередину черепашки молюска спеціально поміщають намистинку і повертають устрицю назад у її середовище проживання. Через певний час цю намистинку, вже вкриту шарами перламутру, витягають з раковини. Перли, вироблений таким способом, називають культивованими. Імітують перлини методом видування зі скляної трубки або стержня тонких скляних сфер. Потім в ці сфери вводять спеціальну речовину - «перлову есенцію». Якщо хочете носити прикраси лише з натурального каменю, запам'ятайте кілька простих порад, як відрізнити природний перли від штучного.
2
Візьміть перлину і «упустите» її. Натуральний камінь, впавши на тверду поверхню, стане високо підстрибувати, як м'ячик для пінг-понгу. Штучні перли стрибати не буде, оскільки володіє структурою низької щільності.
3
Ще один метод перевірки автентичності перлів - обережно проведіть перлиною по своїм зубам. Поверхня натурального каменю повинна бути шорсткою, а не гладкою, як скло. Також істинний перли в цьому випадку буде видавати невеликий скрип.
4
Зверніть увагу на форму дорогоцінного каменю. Природний перли рідко буває ідеально круглої форми. Якщо ви бачите, що перли в ювелірному прикрасі абсолютно круглої форми, то, швидше за все, він є культивованими.
5
Візьміть перли і трохи потримайте в долоні. Природний камінь залишиться холодним, а штучний нагріється до температури тіла.
6
Порівняйте вагу перлин. Порожнисті штучні камені значно легше натуральних, а гематитові - важче. Штучні перли дуже неміцний, він може розколотися навіть під невеликим тиском.
Корисна порада
Крупним дамам рекомендується носити перлове намисто, а мініатюрним модницям підійдуть тонкі намиста в комплекті з невеликими сережками. Не зберігайте перли з іншими дорогоцінними каменями - вони можуть подряпати перлини.