Як підібрати позашляховик.

Виробникам позашляховиків досі не вдалося досягти ідеального співвідношення прохідності, комфорту, ціни і кількості споживаного палива. Тому споживачам, виходячи зі своїх потреб, доводиться робити вибір між автомобілями цього типу, що відрізняються різними хаорактерістікамі.
Інструкція
1
Оберіть тип кузова. Рамні автомобілі більше підходять для експлуатації в умовах повного бездоріжжя, легше піддаються ліфтовкі і служать довше. Кузовний ремонт таких автомобілів здійснюється простіше. Позашляховики, які мають несучий кузов, більш стійкі, відрізняються меншою вагою і кращою керованістю.
2
Дізнатися, яку підвіску має сподобався вам автомобіль. Незалежна підвіска надійніше контактує з дорогою, але при цьому менш надійна, ніж нерозрізні мости. Вибирайте позашляховик, який має сучасну систему уприскування палива. Від цього залежить його економічність і якість ходу.
3
Подумайте про те, який тип палива буде вам по кишені. Бензиновий двигун обійдеться вам дорожче, і витрата палива буде вище. Але дизельний двигун вимагає частої заміни масла і його ремонт буде більш дорогим. Турбодизель дуже вибагливий до якості використовуваного масла. В умовах бездоріжжя незамінні тягові дизелі. Автомобілі з бензиновим мотором відрізняються більшою динамічністю і максимальною швидкістю.
4
Зробіть вибір між ручною та автоматичною коробкою передач. Врахуйте, що автомат легко вивести з ладу, складніше ремонтувати і неможливо завести з "штовхача". Позашляховик, обладнаний АКПП, як правило, не відрізняється хорошою розгінної динамікою. А якщо акумулятор такого позашляховика розрядиться, автомобіль виявиться повністю паралізованим.
5
Переконайтеся, що попередній господар, якщо ви купуєте стару машину, не був шанувальником гонок по бездоріжжю, і використовував потенціал позашляховика з розумом. Це дасть вам деяку гарантію того, що «нутрощі» машини не забиті пилом і піском - причинами швидкого зносу поршневої групи і циліндрів. Крім того, любителі долати водні перешкоди піддають двигун автомобіля підвищеної навантаженні.
Зверніть увагу
Купуючи автомобіль «з рук», пам'ятайте про те, що обслуговування позашляховика обійдеться вам набагато дорожче, ніж вкладення в легковий автомобіль тієї ж цінової категорії. Тому, надавайте огляду автомобіля підвищене значення, звертаючи увагу на будь-які дрібниці.