Як розважити колег. розвага з колегами.

Життя офісного працівника, як правило, одноманітне і нудне. Спробуйте внести в діяльність своєї фірми або свого відділу деякий веселощі - пожартував над колегами . Зробити це можна різними способами. Тим більше, що невинних жартів можна придумати чимало.
Інструкція
1
Існує багато способів, які допоможуть підняти настрій вам і вашим колегам. Наприклад, на початку робочого дня прийдіть трохи раніше і переведіть на годину-півтори вперед всі наявні годинник. Подив «запізнилися» співробітників буде забезпечено.
2
Спробуйте пожартувати над тими працівниками, які трудяться за комп'ютером, але дуже люблять перекури або чаювання. Коли колега піде, встановіть йому на комп програму-прикол. В інтернеті подібних жартів немало: кіт-самогубець, скажена мишка та інші.
3
Не менш цікаво буде подивитися на муки колеги, старающегося запустити на комп'ютері який-небудь документ з робочого столу. Для цього за відсутності працівника швидко зніміть скріншот з його робочого столу і встановіть картинку, в якості заставки. Ефект від скоєного не змусить себе чекати.
4
Якщо в кабінеті комп'ютери співробітників розташовуються досить близько один до одного, в відсутність колег (а на це потрібно кілька секунд) поміняйте місцями їх мишки.
5
Самоклейка двосторонньої стрічкою приклейте до робочого столу співробітника комп'ютерну мишу. Аналогічний фокус можна провести з трубкою стаціонарного телефону, до якого заздалегідь потрібно буде підходящим клеєм (краще для цього використовувати прозорий гумовий, так як він не псує поверхню і при необхідності легко знімається) причепити трубку. Після чого непомітно зателефонуйте на телефон і подивіться, як буде мучитися колега, намагаючись відповісти на дзвінок.
6
На вході, на сходах або в будь-якому іншому місці можна приклеїти на підлогу якісну копію великої грошової купюри. Хто перший з колег прийметься її піднімати. Такий же варіант розіграшу, але для зимового часу: на вулиці перед входом або ганком «вморозьте» полив водою ксерокопію банкноти. Самому уважному відвідувачу - буде не до сміху, коли з льоду він дістане лжекупюру.
7
Даний розіграш годиться для секретарів і тих працівників, яким за службовим обов'язком доводиться відповідати на телефонні дзвінки. Домовтеся з колегами і почергово дзвоніть на телефон жертви з проханням покликати, наприклад, Івана Петрова. Коли відповідає в черговий раз повторить, що такий співробітник у вас не працює, можна зателефонувати від імені Івана Петрова і запитати, чи не надходили йому які-небудь дзвінки.
8
Перед обідньою перервою можна замінити цукор кухонною сіллю. Чай або кава вийдуть на славу, а у ваших колег залишиться непередаване відчуття. Тільки не видайте себе. Інакше можуть бути неприємні наслідки.
9
Офісних розіграшів і жартів можна придумати багато. Головне, щоб вони були необразливими. І колеги разом з вами б посміялися від душі.