Як підібрати довжину скакалки. довжина скакалки по росту.

Скакалка - ефективний легкий тренажер, що дозволяє підтримувати м'язи в тонусі, боротися із зайвою вагою, давати достатнє навантаження на серцево-судинну систему. До того ж вправи зі скакалкою не вимагають ніяких матеріальних витрат, крім разової покупки самого спортінвентарю, і не забирають надто багато часу. Але купувати першу-ліпшу скакалку все ж не варто, її треба підбирати з розумом.
Інструкція
1
Довжина скакалки безпосередньо залежить від вашого зростання. Якщо ви виберете занадто коротке, під час стрибка вона не буде стосуватися підлоги, і вам доведеться робити додаткові зусилля, щоб високо піднімати ноги. Занадто ж довга скакалка не дасть чіткого обертання, буде плутатися і заважати.
2
Візьміть обидва кінці скакалки в одну руку. Витягніть її вперед рівно на рівні грудей так, щоб кут між рукою і вашим тілом склав 90 градусів. Нижній кінець скакалки буде стосуватися підлоги, він не повинен лежати складкою на підлозі або висіти над поверхнею підлоги в декількох сантиметрах від нього. Такий вимір забезпечить оптимальну довжину скакалки строго для вашого зростання, а це буде гарантом якісних та ефективних тренувань.
3
Ще один спосіб визначення правильної довжини. Візьміть скакалку за обидва кінці двома руками і встаньте на середину обома ногами. Натягніть спортінвентар вздовж тулуба. Якщо верх ручок виявився на рівні пахв або хоча б не нижче грудей - скакалка вам підійде. Якщо шнур виробу буде хоч трохи довше, вам буде важко контролювати руху і практично неможливо зробити подвійний стрибок.
4
Якщо можливості особисто виміряти довжину скакалки під свій зріст немає, орієнтуйтеся на загальноприйняту таблицю співвідношення росту до довжини: - для зростання до 150 см підійде 1,8-метрове виріб; - 151-167 см - 2,5 м; - 168-175 см - 2,8 м; - 176-183 см - 3,0 м; - від 183 см - 3,5-3,8 м.
5
Для ефективних занять віддайте перевагу скакалці зі шнуром з ПВХ або прогумованим шнуром. Ручки повинні бути зручного розміру для ваших долонь, гладкими, без задирок і тріщин. Сам шнур не повинен бути занадто тонким і легким, в іншому випадку скакалка буде плутатися і чіплятися.
Зверніть увагу
Якщо скакалка підібрана неправильно, стрибки будуть виходити гірше, і, природно, ви зумієте зробити меншу кількість подскоков. Добре володіє скакалкою спортсмен може стрибати безперервно 5-10 хвилин. Це не тільки приводить в гарну фізичну форму, а й виховує корисна якість - витривалість.