Як поливати бамбук. Як посадити бамбук в гідропоніці.

В кімнатному інтер'єрі набули поширення карликові форми бамбука . Деякі види досягають довжини в 1 метр - це бамбук строкатий, інші можуть вирости до 3 метрів, а бамбук сизуватий не підніметься вище 40 см. Досить ефектно виглядає як одиночний стовбур в діжці, так і зі смаком оформлена композиція з одного або декількох видів бамбука різної форми. Але, як і будь-якому домашньому рослині, карликовому бамбуку потрібен відповідний догляд.
Інструкція
1
Бамбук дуже невибагливий, але незважаючи на це, все ж потребує світла і прохолоді. І, звичайно, бамбуку покладений регулярний полив. Взимку рослина витримує температуру 12-16оС. Але полив повинен бути рясним. Те ж саме стосується і літа. Земля під стеблом не повинна пересихати.
2
Сам стебло бамбука чудово переносить сухе повітря, його листя і стовбур не вимагають частих обприскувань. Однак у період росту (влітку) його все ж слід регулярно змочувати теплою водою і іноді підгодовувати.
3
Кімнатний бамбук зовсім не обов'язково поливати щодня - це буде залежати від різновиду рослини. Воно саме «підкаже», що йому потрібно. Головний індикатор - стан ґрунту. Суха або швидко сохнущая земля потребує частого зволоженні і підгодівлі, а волога, пухка з появою запаху або цвілі вкаже на те, що полив надмірний. Скрутили і пожовкле листя свідчить про брак зволоження, а ось відвисання пагонів і листочків, навпроти - про надлишки вологи.
4
Для поливу використовуйте відбудовану воду кімнатної температури. Її можна розвести міцною заваркою, але без чаїнок, вони можуть викликати загнивання коренів. Не варто поливати бамбук водою з-під крана, хлор пригнічує рослину. Можна скористатися талої водою, приготовленої в домашніх умовах. З квітня по серпень кожні два тижні бамбук можна підгодовувати комплексними добривами (наприклад, «Радуга», «Ісполін», «Ідеал»).
5
Якщо бамбук росте в ємності з водою, а не в грунті, досить міняти воду раз в два тижні і підгодовувати мінеральними добавками - вони забезпечать гарне харчування і правильний розвиток.
Зверніть увагу
Бамбук цвіте тільки раз в житті. Це відбувається у віці 33 років. Дрібні квітки ростуть суцвіттями волоті. Після недовгого і красивого цвітіння рослина гине.