Як видалити клей з меблів. Як прибрати клей момент з меблів.

Гарні меблі коштує недешево, і купується вона на тривалий термін. Тому зіпсувати такі речі якими-небудь плямами, природно, нікому не хочеться. Але що робити, якщо на поверхню столу або шафи потрапив клей, коли, наприклад, своєю творчістю займалися діти? Усунути клейкі речовини не так вже й легко, а в деяких випадках навіть неможливо. Але спробувати варто, адже залишити предмет в такому вигляді теж не можна.
Інструкція
1
Якщо клей в будинку використовують діти, попередьте їх, що з будь-якої поверхні його можна легко видалити, поки він не застиг. Тому, коли відбувається така неприємність, слід відразу ж пробувати його відчистити. У більшості випадків для цього достатньо намочити якусь ганчірочку теплою водою і швидко протерти, а потім видалити вологу.
2
Якщо відразу клей не прибрали, і він встиг висохнути, видалити його складніше. Перш за все, подумайте, з якою саме поверхні його необхідно прибрати - дерева, ламінату, пластику або відполірованою меблів , оскільки важливо передбачити, як буде реагувати той чи інший матеріал на ваші дії.
3
Якщо пролито і засох клей ПВА, з дерев'яних та пластикових поверхонь його можна видалити механічним шляхом. Акуратно подденьте утворилася плівку і зчистите.
4
Місце, де засох канцелярський клей, обприскуйте холодною водою і протирайте чистою серветкою до тих пір, поки не зітрете. Цей спосіб хороший для пластику, ламінованої або неушкодженою полірованій поверхні, але для нелакованого дерев'яного шпону не підходить.
5
Забруднення від скотчу або наклейки спробуйте спочатку акуратно зчистити чимось не дуже агресивним, наприклад, пластмасовим ножичком або навіть нігтем, тупим ножем. Але що залишилося, можна легко видалити спиртом або горілкою. Промокніть їм ватку і витирайте. Однак зверніть увагу: на дерев'яних неполірованих або покритої фарбою поверхні спирт краще не застосовувати, оскільки може залишитися негарне пляма.
6
Для видалення клею з пластику можна користуватися уайт-спіритом або універсальним знежирювачем. Після обробки цими речовинами поверхню протріть чистою мокрою ганчіркою.
7
Пам'ятайте, що на пластику не рекомендується використовувати розчинник. Ацетон для цього матеріалу теж підходить не завжди. Деякі різновиди пластика ушкоджуються, тому перш ніж прати їм клей, спробуйте дію ацетону на якомусь непомітному місці.
8
Якщо меблі зроблені з ДСП або пластика, можна спробувати прибрати клей рідиною для зняття лаку. На лаковану поверхню це речовина, природно, наносити не можна ні в якому разі.
9
Щоб зчистити залишки клею з пластика або полірування, іноді застосовують і звичайну соняшникову олію. Але при цьому пам'ятайте, що ніякої жир на нелакірованний дерев'яний шпон і нефарбоване дерево наносити не можна - замість одних отримаєте інші плями.
10
Цікава рекомендація з використанням різних температур. Так, з поверхні будь-якого матеріалу можна без проблем зчистити клей ПВХ, якщо винести його на 15-20-градусний мороз. Звичайно, шафа на вулицю ви не винесете, але меблеву поличку - цілком можливо.
11
Засохлий клей «Момент» добре розм'якшується, якщо на нього направити струмінь гарячого повітря з фена для сушіння волосся. Втім, саме для цього виду клею можна пошукати у продажу спеціальний «Антіклеі» в аналогічному тюбику.
12
Крім того, в магазинах є маса коштів, які призначені для догляду за меблями. Поліроль з воском допоможе відчистити багато, не пошкодивши поверхню, надавши їй блиск і свіжість.
Суперклей - в господарстві засіб дуже зручне. Він особливо корисний, коли потрібно швидко і надійно склеїти щось невелике, будь то картон, пластик, фарфор, шкіра або навіть метал. Такий клей схоплюється дуже швидко і так само швидко, на жаль, прилипає до рук. Просто змити такий клей водою, навіть мильною, вже не вийде. Так як же прибирати клей з шкіри рук (і не тільки рук) без шкоди для самої шкіри?
Вам знадобиться
  • Рідина для зняття лаку або ацетон;
  • Тепла вода;
  • Мило.
Інструкція
1
Обмовимося відразу, що засохлий клей не слід віддирати з шкіри по шматочках - це не тільки не позбавить вас від суперклею, а й зашкодить вашу шкіру. Тут потрібно діяти дуже акуратно і терпляче.
2
Спочатку нанесіть на заляпаний суперклеєм ділянку шкіри рідина для зняття лаку або ацетон. Ацетон послабить мертву хватку суперклею. Тепер видалити суперклей з шкіри буде легше. До речі, чим більше на шкіру потрапило клею, тим щедрішим її поливайте ацетоном.
3
Після того як ви обробите ацетоном шкіру, ретельно вимийте руки або іншу ділянку шкіри, на який потрапив клей, в теплій воді обов'язково з милом. Не поспішайте, адже промивати шкіру вам доведеться досить довго, якщо ви хочете, щоб противний суперклей «відстав» від вашої шкіри. Вода буде довго просочуватися в найдрібніші зазори між шкірою і клеєм, тому запасіться терпінням. Справа буде просуватися швидше, якщо ви будете чергувати мило з лосьйоном для шкіри рук.
4
Під час миття шкіри, протирайте її губкою або віхоткой. Поступово клей буде відходити маленькими шматочками.
Зверніть увагу
Якщо клей потрапив вам в очі або рот, промийте їх великою кількістю теплої проточної води, а потім в терміновому порядку зверніться до лікаря.
Корисна порада
Крім цього способу, суперклей можна видалити зі шкіри грубозернистою пилочкою для нігтів. Також можна намазати шкіру маслом і через деякий час акуратно клей по шматочках смикати за допомогою щипчиків. Нарешті, ви можете зайнятися великий пранням (ручний, зрозуміло) і миттям посуду, килимів. Після закінчення робіт від суперклею залишиться ні сліду.