Як здати квиток на літак. Як повернути lденьгі за електронний квиток на літак куплений в swissе.

Якщо у вас з якихось причин відкладається або переноситься відпустку або відрядження, то цілком очевидно, що у вас виникне потреба в здачі квитка на літак. Не варто думати, що це дуже складне завдання, просто не потрібно затягувати і постаратися максимально швидко звернутися в необхідні інстанції.
Інструкція
1
Ви придбали квитки на необхідний рейс, але щось вплинуло на ваші плани і переліт скасовується. Як здати квиток на літак в цій ситуації? Все залежить від типу квитка , деякі квитки, оформлені за так званим безповоротного тарифу, допускають тільки зміна дати вильоту. У будь-якому випадку перше, що необхідно зробити - це зателефонувати в авіакомпанію або туристичну фірму і пояснити суть своєї проблеми.
2
Якщо ви придбали квиток в авіакасі, вирушайте в будь-яку аналогічну касу і ставте позначку про «повернення місця». Чим раніше ви це зробите, тим більше ймовірність зменшення суми штрафу.
3
Якщо ви придбали квиток в туристичному агентстві, звертатися слід безпосередньо в цю компанію, а не до авіаперевізника. Якщо у вас немає можливості особисто відвідати офіс авіакомпанії або туроператора, можна спробувати обмежитися дзвінком для отримання подальших інструкцій. Не забувайте про те, що умови і порядок процедури повернення квитків у всіх авіаперевізників різні. Але шанс того, що вам повернуть витрачену суму, в розмірі від 70% номінальної вартості квитка великий в будь-якій ситуації.
4
Бронювання квитків через інтернет має свої тонкощі, як в процесі оформлення, так і в процесі повернення або обміну. Як здати квиток на літак, куплений в інтернеті? Вам необхідно ознайомитися з інформацією, наданою на сайті, на якому була здійснена бронь. Якщо щось незрозуміло, чи ви не маєте можливість виконати в строк умови, необхідні для повернення квитка , а відповідно і грошових коштів, напишіть в службу підтримки або зверніться до модераторів. Нерідко на сайтах, що пропонують послуги з бронювання квитків, є додаткові контакти - телефони або адреси електронної пошти. Будьте готові до того, що вам доведеться відвідати офіс цієї компанії і заповнити особливу заяву.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=I0pjvdG8FiQ