Як наносити герметик силіконовий.

За останні роки на ринку з'явилася велика кількість матеріалів для закладення швів. Найбільшу популярність серед них придбали герметики , за допомогою яких можна здійснювати монтаж керамічної плитки та сантехніки, проводити скління пластикових, дерев'яних і металевих палітурок, виготовляти і ремонтувати акваріуми, закладати тріщини і різні стики.
Вам знадобиться
  • - силіконовий герметик;
  • - шпатель;
  • - вода;
  • - спирт або ацетон;
  • - бавовняна тканина;
  • - малярська стрічка.
Інструкція
1
Вибираючи герметик, прочитайте на упаковці, при якій температурі слід проводити роботи. Показник повинен коливатися від +5 до +40 градусів. Час поверхневої вулканізації такого герметика складає 5-10 хвилин. За цей період можна сформувати шов. Однак пам'ятайте, що остаточне його отверждение займає більш тривалий час (на добу твердне по 2-4 мм).
2
Приступаючи до роботи, забезпечте гарне провітрювання приміщення, оскільки пари, котрі виділяються при нанесенні кислотних герметиків, викликають подразнення слизових оболонок.
3
Підготуйте до нанесення герметика зони стиків або швів. Для цього видаліть старий ущільнювачий. Ретельно очистивши поверхні, знежирте їх ацетоном або спиртом і просушіть протягом півгодини.
4
Срежьте наконечник картриджа. Робити це слід обережно, намагаючись не пошкодити різьблення. Нагвинтіть на картридж мундштук, обрізаний під кутом 45 градусів. Такий зріз дозволить забезпечити необхідний перетин смуги герметика.
5
Для рівного нанесення складу обклейте герметизируемой ділянки малярською стрічкою. Видалити її слід відразу поле того, як буде завдано герметик.
6
Заповніть стик, видавлюючи герметик з картриджа за допомогою плунжерного (монтажного) пістолета. Змочіть у воді шпатель і відповідно до типу сполуки сформуйте шов і видаліть надлишок силіконового герметика.
7
При ширині шва, в два і більше разів перевищує його глибину, необхідно використовувати підкладковий матеріал, щоб уникнути тристороннього прилипання маси. Візьміть для підкладки шнур зі спіненого пропілену або поліетиленову стрічку.
8
Сліди герметика видаліть за допомогою змоченою в бензині або сухий бавовняної тканини. Для видалення вже затверділого герметика використовуйте спеціальний склад, що поставляється в аерозольних балончиках або в тюбиках. По закінченні роботи інструмент і руки відразу промийте теплою водою з милом.