Як відремонтувати бензопилу "Штиль". несправності та їх усунення бензопели штиль.

Бензопили STIHL набули широкої популярності серед лісорубів, дачників і працівників міських служб завдяки своїй невисокій ціні. Зворотною стороною привабливою вартості виявляється схильність цих моделей частих поломок. І не всі несправності виходить усунути по гарантії. Тому часто бензопили STIHL доводиться ремонтувати самостійно.
Вам знадобиться
  • - набір гайкових ключів;
  • - викрутки;
  • - голка
Інструкція
1
В першу чергу визначте характер несправності. Найбільш частими є: обрив ланцюга, відсутність запуску, мимовільне вимикання після нетривалої роботи, невихід на повну потужність і підтікання масла. Перша з перерахованих поломок усувається заміною ланцюга. Для ремонту інших буде потрібно більше часу.
2
Перевірте рівень палива в бензобаку. Обов'язково відкрийте і закрийте кришку бензобака, навіть якщо впевнені в наявності в ньому бензину. Часто бензопила не заводиться через затурканості сапуна - клапана, вирівнюючого тиск в баку в міру витрати палива. Акуратно прочистіть сапун за допомогою голки, виверніть і просушіть свічку і провентилюйте камеру згоряння. Спробуйте знову завести STIHL.
3
Перевірте працездатність пускового механізму. Якщо і він функціонує справно, виверніть свічу і уважно її розгляньте. Наявність слідів палива на свічці - ознака затурканості карбюратора. В цьому випадку його необхідно демонтувати і прочистити. Нагар на свічці - ознака неправильної роботи карбюратора або застосування неякісного бензину. Відрегулюйте карбюратор або замініть використовуване паливо. Не забудьте перевірити зазор свічки і її функціональність. При необхідності, замініть свічку на нову. Також переконайтеся в тому, що повітряний фільтр не забитий і пропускає повітря.
4
Огляньте циліндропоршневу групу двигуна бензопили. По конструкції силовий агрегат STIHL дуже близький до мотора скутера. І навіть порядок розбирання нескладний: відверніть 4 болта головки циліндра і витягніть циліндр з блоку. Огляньте знаходиться в ньому поршень. При наявності на ньому задирів і відколів, замініть його. Потім огляньте циліндр, на якому теж не повинно бути ніяких задирів або подряпин. Циліндр ремонтується расточкой під ремонтний розмір, або заміною в зборі з поршнем.
5
Огляньте і перевірте стан поршневих кілець. Вони повинні мати щільну, але вільну посадку на поршні. Вставте поршень в циліндр і спробуйте розгойдати його, взявшись за його верхню точку. Якщо він явно бовтається в циліндрі, це - ознака зносу поршня. Саме ця несправність є причиною того, що бензопила не розвиває повну потужність.
6
При подтекании масла в бензопиле STIHL перевірте герметичність в місці з'єднання шланга, що йде від маслобака до маслонасосу. Для заміни цього шланга доведеться повністю розібрати бензопилу .