Як підняти кров'яний тиск. Як підняти тиск в домашніх умовах.

Гіпотонія може турбувати абсолютно в будь-якому віці. До неї відноситься тиск в районі 100/60 і нижче. Люди, що страждають даним захворюванням, відчувають постійну втому, сонливість і погане самопочуття особливо в ранкові години. Так як будь-яке відхилення в тиск може викликати інфаркт або інсульт, слід негайно відвідати лікаря.
Вам знадобиться
  • - кофеїн;
  • - елеутерокок;
  • - женьшень;
  • - лимонник китайський.
Інструкція
1
Сходіть на прийом до терапевта. Вам призначать повне обстеження організму і випишуть направлення до кардіолога. Якщо у вас є досить серйозні проблеми з тиском протягом великого проміжку часу, то фахівець підбере медикаментозне лікування. Якщо ж гіпотонія з'явилася порівняно недавно і носить періодичний характер, то можна обійтися і рослинними препаратами.
2
Кофеїн сприяє підвищенню тиску. Випивайте з ранку чашечку кави і з'їдайте бутерброд з сиром і маслом. У сирі міститься велика кількість жиру і солі, що сприяє нормалізації тиску.
3
Замініть каву чорним або зеленим чаєм, якщо у вас з'являється головний біль. Кофеїн з чаю засвоюється поступово і легше сприймається організмом.
4
Приймайте адапрогени. Наприклад, в ранкові години вживайте 15-20 крапель елеутерококу. Перед їжею підійде настоянка женьшеню (15-25 крапель на прийом). Хороший ефект при гіпотонії надає і лимонник китайський (20-30 крапель на прийом). Що підійде саме вам - залежить від індивідуальних особливостей, спробуйте і те і інше, щоб це визначити.
5
Вживайте їжу не менше 4 разів на день. При нестачі калорій і необхідних мікроелементів тиск знижується, якщо є така схильність. Харчуйтеся раціонально і по можливості повністю виключіть шкідливі продукти. Також приймайте і вітамінні комплекси, які збагачені калієм і магнієм, щоб підтримувати стан серцево-судинної системи.
6
Займайтеся спортом. Активні фізичні вправи сприяють підвищенню артеріального тиску. Але все має бути в міру. Проконсультуйтеся з лікарем перед першим походом в спортивний зал.
7
Контролюйте свій тиск за допомогою тонометра. Якщо воно стабільно низьке і вас це сильно турбує, чи ви погано себе почуваєте, то знову зверніться до терапевта, щоб отримати необхідні призначення.
Корисна порада
Деякі люди прекрасно себе почувають і з тиском нижче 100/60. Пов'язано це з індивідуальними особливостями організму. У цьому випадку медикаментозна коригування гіпотонії не потрібно.