Як змінити музику у відео.

Для обробки відеозображення необхідно використовувати спеціальні утиліти. Деякі з них наділені великою кількістю функцій, а інші - представляють собою найпростіші редактори.
Вам знадобиться
  • - Movie Maker.
Інструкція
1
Для початку скачайте програму Movie Maker компанії Microsoft. Це безкоштовна утиліта. Виконати завантаження програми ви можете з офіційного сайту http://www.microsoft.com/download/en/default.aspx?WT.mc_id=MSCOM_HP_US_Nav_Downloads.
2
Встановіть Movie Maker і перезавантажте комп'ютер. Запустіть встановлену утиліту, відкрийте меню «Фал» і виберіть пункт «Імпорт». У меню, провідника Windows вкажіть той відеофайл, в якому необхідно замінити музичну доріжку.
3
Знову відкрийте пункт «Імпорт» і виберіть mp3-файл, який ви будете використовувати при обробці відеозапису. Тепер перенесіть лівою кнопкою миші відеофайл в смугу візуалізації, відображену в нижній частині робочого вікна.
4
Клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Відобразити розкадрування». Після виконання цієї дії клікніть правою кнопкою миші по візуальному відображенню треку і виберіть пункт «Вирізати».
5
Лівою кнопкою миші перемістіть додану mp3-композицію в полі «Звукова доріжка», з якого ви недавно вирізали стандартний трек. Тепер знову відкрийте меню «Файл» і виберіть пункт "Зберегти як». Після відкриття нового меню встановіть галочку поруч з параметром «Забезпечити найкращу якість відео» і натисніть кнопку «Далі».
6
Введіть назву файлу і виберіть формат (якщо така можливість є). Вкажіть папку для збереження відео та натисніть кнопку «Готово». Дочекайтеся завершення роботи програми.
7
Якщо вибраний музичний трек значно довший, ніж відеофрагмент, обріжте композицію. В іншому випадку в кінці кліпу буде відображатися чорний екран, супроводжуваний музикою. Для обрізки трека можна також використовувати програму Movie Maker або інший доступний редактор аудіо.