Як відкрити порти через командний рядок. відкрити порт на windows server 2008.

В OS Microsoft Windows віддалене відкриття портів виконується за допомогою спеціалізованої утиліти Netsh, яка призначена для змін конфігурації параметрів мережі. Звернутися до неї можна через командний рядок .
Інструкція
1
Відкрийте головне меню операційної системи Microsoft Windows, натиснувши «Пуск». Виберіть рядок «Виконати» (для OS Windows до версії XP) і введіть у вікні значення cmd. Якщо ж у вас встановлена операційна система Windows Vista і вище, то в лівій частині меню знайдіть рядок пошуку, в яку і впишіть ту ж команду.
2
Викличте контекстне меню командного рядка, клікнувши правою кнопкою миші. Із списку виберіть пункт «Запуск від імені адміністратора" і введіть: - значення netsh (для OS Windows до версії XP); - значення netsh advfirewall (для OS Windows версій Vista або вище) .Ці ж значення можна ввести і в текстове поле інтерпретатора команд.
3
Не забудьте, що для того щоб відкрити порти віддалено, потрібно мати не просто авторизований доступ до комп'ютера, а доступ з правами адміністратора. Виконайте вхід в систему з обліковим записом адміністратора і введіть, наприклад, в Windows Server 2008 значення netsh advfirewall set machine win2008-2 в командному рядку. Натисніть клавішу Enter.
4
Щоб відкрити порт, запишіть в командному рядку таке: netsh advfirewall firewall (або netsh) add rule name = імя_пріложеніяdir = in action = allowprotocol = TCP localport = номер_порта.После того як ви ввели необхідні значення, натисніть Enter.
5
Визначте базову і поточну конфігурацію IP-адреси, шлюза, маски підмережі і DNS-сервера. Для цього введіть у командний рядок netsg interface ip show config. Натисніть Enter. Перевірте, чи збігаються ці значення з раніше заданими (для статичних IP-адрес), і чи не змінилася конфігурація DNS-сервера (для динамічних IP-адрес).
6
Якщо ви хочете перевірити рівень безпеки IP-адреси та доступності портів комп'ютера, скористайтеся опцією включення/відключення брандмауера Windows. Для цього введіть у командний рядок наступне: netsh advfirewall set currentprofile state on або netsh advfirewall set currentprofile state off і натисніть Enter.