Як підключити декілька телевізорів до одного кабелю. Як підключити декілька телевізорів без телевізійного кабелю.

Існує декілька способів підключення декількох телевізорів до одного кабелю. Їх реалізація залежить від того, який тип прийому сигналу ви використовуєте. На даний момент найбільш поширеними сигналами є супутниковий і кабельний.
Вам знадобиться
  • Гострий ніж, плоскогубці, перехідники.
Інструкція
1
Щоб підключити декілька телевізорів до кабельного телебачення, вам буде потрібно здійснити декілька дій. По-перше, потрібно придбати спліттер - це такий пристрій, завданням якого є роздача сигналу на декілька виходів. Нагадує трійник для розеток, тільки для коаксіального кабелю.
2
За допомогою інструментів під'єднуємо головний кабель до трійника, а потім кабелю від телевізорів до спліттеру. Всі входи потрібно добре затиснути плоскогубцями, оскільки від цього залежить якість сигналу. Після виконаної роботи ми отримуємо сигнал на всіх телевізорах, при цьому на кожному з них можна дивитися різні канали одночасно.
3
Другий спосіб належить підключенню телевізорів до супутникового телебачення. Тут все набагато складніше, ніж в кабельному сигналі. Головним чином, потрібно буде визначити те, яким способом встановлено підключення ресивера до вашого телевізора. На даний момент, існують різні види роз'ємів для підключення. Найпопулярнішими є порти типу VGA, DVI і HDMI. Вони всі різні і підключити кабель VGA в порт HDMI безпосередньо у вас не вийде.
4
Можливо, для підключення потрібно купити перехідники, тому як спліттери, які вам будуть потрібні, існують тільки з VGA і DVI портами. Слід зауважити, що використання перехідників значно знижує якість передачі картинки і звуку.
5
Для здійснення даної операції з інструментів вам буде потрібно все той же ножик і плоскогубці. Також при підключенні двох або більше телевізорів до одного кабелю супутникового телебачення все телеприймачі показуватимуть один і той же канал.
6
Кращим способом в даному випадку буде замовити спеціальний ресивер, який видаватиме різні канали на всі підключені телевізори.
Якщо у вас є всього один кабель, але кілька телевізорів , це не проблема. Можна вдатися до невеликих хитрощів, щоб використовувати один сигнал на декілька приймачів.
Інструкція
1
Придбайте спеціальний спліттер, щоб підключити декілька телевізорів до одного кабелю. Спліттер - це свого роду трійник, який розгалужує коаксіальний кабель. Огляньте спліттер. З одного торця у нього тільки одне гніздо, з іншого - кілька. В це одне гніздо вставте безпосередньо кабель. В інші вставте заздалегідь приготовлені дроти з підходящими роз'ємами, щоб підключити їх до телевізорів. Ці дроти ви можете зробити самостійно або придбати в будь-якому магазині електроніки.
2
Придбайте додатковий спліттер, якщо ви користуєтеся ресивером для доступу до супутникових каналів. Зверніть увагу на те, який канал використовується для підключення ресивера до телевізора. Щоб підключити декілька телевізорів до одного кабелю, вам знадобиться спліттер з роз'ємами VGA або DVI. Вони зараз дуже поширені, тому придбати подібний пристрій не важко. Як і в попередньому випадку, підключіть вихідний кабель у вхідний гніздо сплиттера, а з його виходів пустите дроти з відповідними роз'ємами для підключення телевізорів .
3
Використовуйте перехідники, якщо є така необхідність. Порти DVI, VGA і HDMI можна з'єднати між собою, використовуючи спеціальні перехідники. Придбайте їх в потрібній кількості і комутуючу порти. Врахуйте, що використання перехідників значно знижує якість сигналу.
4
Також не забувайте про те, що якщо ви підключите два телевізори до одного кабелю, то на обох телевізорах буде показуватися один і той же канал. Ви також можете використовувати вищезгадані спліттери для підключення телевізорів до роз'єму відеокарти вашого персонального комп'ютера. Як і в попередньому випадку, обидва телевізора прийматимуть один і той же сигнал.
5
Якщо потрібно на різних телевізорах переглядати різні канали, зробіть наступне. До кожного телевізорів в один з роз'ємів підключіть коаксіальний кабель звичайної антени. В іншій підключіть кабель, який прямуватиме з сплиттера. При необхідності ви будете мати можливість перемикати режими прийому каналів антена/ресивер.