Як захистити стіни від вогкості. Як позбутися від вогкості в гаражі.

З настанням осені, до початку сезону опалення, городяни стикаються з такою проблемою, як вологість стін у квартирі. Це призводить до утворення грибка і цвілі, і надалі - до руйнування конструкцій.
Вам знадобиться
  • - шпатель;
  • - пензлик;
  • - металева щітка;
  • - водонепроникна фарба;
  • - фунгіцид;
  • - швидкосохнучий цемент;
  • - гідрофобізатор.
Інструкція
1
Першим ділом з'ясуйте причину вологості і усуньте її. Забезпечте хорошу вентиляцію приміщення, полагодите водостічну трубу і жолоби (якщо їх цілісність порушена), зверніться в керуючу компанію з заявою для закладення швів, відремонтуйте негерметичні трубопроводи.
2
перегородили шлях вологи і спорудити так звану водонепроникну завісу. Для цього використовуйте двохкомпонентну фарбу, яка складається з епоксидних смол. Вона відмінно захистить стіни від мікроорганізмів і грибків. Крім цього, така фарба здатна прикрасити стіни, тим більше що для цього не додається багато зусиль.
3
Візьміть металеву щітку і зачистите весь периметр стіни, видаливши тим самим пил і продукти ерозії. Якщо стіни покриті штукатуркою, змочіть їх за допомогою валика і через деякий час очистіть. При наявності грибка або цвілі обробіть стіни фунгіцидом, зчистити скребком і нанесіть повторний шар, дайте йому висохнути. Якщо після цих процедур стіна зберегла сліди вогкості, покрийте її поверхню тонким шаром швидковисихаючого цементу. Використовуйте для цього широкий шпатель.
4
Ретельно розмішайте водонепроникну фарбу за допомогою спеціальної насадки на дриль. Так як лакофарбові вироби відрізняються своєю недовговічністю, приготуйте невелику кількість фарби, при необхідності, трохи пізніше, приготуйте наступну порцію. Змочіть валик у фарбі і швидкими рухами нанесіть на поверхню стіни. Необхідно пройтися два-три рази. Повторні мазки наносите перпендикулярно по відношенню до першого шару.
5
Для захисту стін від вогкості можна скористатися водовідштовхувальним просоченням - гидрофобизатором. Після обробки стін даними засобом зникне вогкість і грибок, в приміщенні стане набагато тепліше, а витрати на обігрів знизяться. Гідрофобізатор проникає вглиб стіни при правильній обробці і не дає їй вбирати воду. На відміну від фарби, даний засіб не утворює плівки на поверхні стін, а термін служби коливається до п'ятнадцяти років.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8WUAfKAjD2Q