Як отримати візу до Франції. Як дізнатися чи готова віза до Франції.

Вечірній Париж, Ейфелева вежа, Лувр, Діснейленд, хрусткі круасани, розкішні парфумерні бутики і дорогі ресторани. Хто не мріє відвідати Францію після всього цього? Але насамперед необхідно отримати візу.
Інструкція
1
Франція входить до числа країн Шенгенського договору, тому оформлення візи - досить довгий і трудомісткий процес. У багатьох відразу ж виникає питання: «А можу я просто віддати необхідні документи в турагентство і через два тижні забрати готову візу?» Можете, але тільки в тому випадку, якщо ви бронюєте в ній готель і авіаквитки, в іншому випадку ви ризикуєте отримати відмову у видачі візи.
2
Надійніше всього зайнятися оформленням в'їзного документа самостійно через посольство Франції в Москві або Санкт-Петербурзі. З собою необхідно мати діючий закордонний паспорт, довідку з роботи на фірмовому бланку, для безробітних виписку з банківського рахунку про наявність на ньому грошових коштів з розрахунку 60 Евродень, ксерокопії російського паспорта, 2 кольорові фотографії 3х4, а також підтвердження бронювання перельоту та проживання на території Франції . Якщо ви плануєте відрядження під Францію , то необхідно також запрошення від приймаючої сторони, із зазначенням мети поїздки, термінів перебування. Для оформлення візи на дитину буде потрібно оригінал свідоцтва про народження та нотаріально завірений дозвіл від батька, що залишається в Росії.
3
Заповніть анкету, яку можна отримати в посольстві або скачати в інтернеті, і оформлення міжнародного страхового поліса (його оформляє страхова компанія або туристичні агентства). Збираючись під Францію , завчасно подбайте про подачу документів. Оформлення візи займає в середньому близько двох тижнів. Крім того, будьте готові, що посольство може зажадати додаткові довідки та документи.