Як розібрати Acer Revo.

Настільні комп'ютери, або неттопи, отримали широке розповсюдження завдяки своїй дешевизні і компактності. Ці пристрої відмінно підійдуть для використання в якості офісного ПК або домашньої мультимедійної станції.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - плоска викрутка.
Інструкція
1
Основний недолік неттопів полягає в порівняно слабкої потужності їх компонентів. На щастя, більшість настільних комп'ютерів досить легко піддається модернізації. Це обумовлено наявністю вільного місця всередині корпусу і простотою розбирання комп'ютера. Вимкніть неттоп Acer Revo від мережі змінного струму.
2
Знайдіть на одній зі сторін корпусу комп'ютера невеликий гвинт і викрутити його за допомогою хрестової викрутки. Пам'ятайте про те, що самостійне механічне втручання в структуру неттопа може привести до втрати гарантії.
3
Тепер візьміть плоску викрутку. За допомогою інструменту акуратно від'єднайте від корпуса передню стінку неттопа. Цю процедуру необхідно виконувати з тією поверхнею, на якій знаходиться логотип виробника комп'ютера.
4
Постарайтеся не пошкодити засувки при знятті кришки. До даного елементу корпусу не підключені шлейфи та проводи, тому ви можете сміливо від'єднувати стінку від пристрою. Усередині корпусу ви виявите наступні роз'єми: - два слота для підключення модулів оперативної пам'яті; - порт для підключення жорсткого диска 2,5-дюймового формату; - слот mini-PCI Express.
5
Якщо ви хочете збільшити обсяг оперативної пам'яті, то витягніть стандартні модулі, обсяг кожного з яких становить 1 Гбайт. Встановіть на їх місце нові планки. Даний неттоп підтримує роботу двох модулів з об'ємом 2 Гбайт кожен.
6
Для збільшення постійної пам'яті настільного комп'ютера відключіть жорсткий диск і встановіть на його місце аналогічний накопичувач більшого об'єму. Крім того, ви можете замінити стандартний Wi-Fi модуль на схоже пристрій, що підтримує роботу з каналом 802.11 n.
7
Встановіть на місце кришку корпуса після заміни потрібних пристроїв і закрутіть кріпильний гвинт.