Як зменшити об'єм ніг. Як привести себе у форму за 2 тижні.

Природа не терпить надмірностей. І недолік м'язової маси, і її надлишок виглядає однаково непривабливо. Особливо часто від зайвих обсягів страждають жінки. Але, на жаль, зменшити м'язи ніг набагато складніше, ніж їх наростити. Професійні спортсмени називають цей процес «сушкою».
Вам знадобиться
  • - дієта з низьким вмістом білка;
  • - вправи для дрібних ізольованих м'язів;
  • - щоденні тривалі тренування;
  • - робота на витривалість.
Інструкція
1
Запасіться терпінням. Сушка м'язів заняття дуже тривалий, одноманітне і нудне. Вам доведеться відмовитися від силових, високоінтенсивних та ударних навантажень. Це призведе до поступового заміщення швидких м'язових волокон повільними.
2
Основне вправа, що дозволяє підсушити мускулатуру, - тривалий спокійний біг в рівному темпі. Такі тренування не тільки позбавлять вас від підшкірного жиру, а й підтягнуть м'язи ніг. Не бігайте по пересіченій місцевості, нерівномірне навантаження викличе зростання м'язових волокон, а не їх усушку.
3
Відмовтеся від навантажень на великі м'язи: квадріцепси стегна повинні відпочивати. Примусьте працювати дрібну мускулатуру. Вам не потрібні присідання, випади і жими ногами. Основна вправа, підсушує ікри, - підйоми на шкарпетки в положенні сидячи, виконувати його доведеться дуже довго - 200-300 підйомів щодня.
4
Забудьте про будь навантаженнях. Додатковий вагу активізує швидкі м'язові волокна і збільшує їх в обсязі. Працюйте без вантажу або з мінімальною вагою.
5
Приділіть основну увагу тренувань на витривалість. Вашим прикладом мають стати марафонці та лижники. До речі, це чудові види спорту, добре прибирають обсяги. Порівняйте вигляд спринтера і стайєра, і ви зрозумієте в якому напрямку вам треба рухатися.
6
Тренування повинні бути щоденними. Повільні м'язові волокна потребують щоденної рутинної роботи. Тільки в цьому випадку вони почнуть поступово заміщати об'ємні швидкі м'язи.
7
Скоротіть кількість білків у раціоні. Суміщення низкобелковой дієти і малоінтенсивних тренувань на витривалість допоможуть вам досягти потрібного результату. Позбавите швидкі м'язи живильного середовища, і вони самі почнуть зменшуватися.
8
Після навантажень намагайтеся вживати продукти, що містять повільні вуглеводи. Організм повинен відновлювати витрачені на тренуванні ресурси за рахунок протеїну, що міститься в м'язах. Тому білкову їжу можна їсти тільки через три-чотири години після тренування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XJZuyiX7wrY