Як зменшити витрату палива ЗІЛ 130. бальшой витрата палива зил 130 на газу.

Автомобіль ЗИЛ 130 за історію свого існування зарекомендував себе тільки з кращого боку. Він невибагливий, має хороші динамічні характеристики, але витрати на паливо становлять більшу частину коштів, що йдуть на утримання автомобіля. А адже зменшити витрата палива цілком можливо, але це за умови, що автомобіль повністю технічно справний.
Інструкція
1
Для початку перевірте повітряний фільтр. Зніміть його, подивіться на просвіт. Якщо фільтр зовсім не пропускає світло, то його необхідно замінити. Забитий фільтр непридатний, він обмежує потік повітря, що надходить всередину мотора, через що палива спалюється значно більше.
2
Замініть моторне масло більш «легким», на основі синтетики і напівсинтетики. Порівняно з оліями традиційної в'язкості, таке масло на 6% знизить споживання палива. Заміряйте тиск в шинах, так як Недокачані скати підвищують опір коченню, а це, в свою чергу, витрачає занадто багато палива. Тиск заміряйте тільки в холодних шинах. Якщо воно буде на 0,3 бару вище норми, це допоможе більшої економії.
3
Уникайте занадто різких гальмувань. Це посилює навантаження на вузли машини, що також збільшує паливний витрата. Слідкуйте уважно за обстановкою на дорозі, щоб у потрібний момент можна було скинути швидкість. Марно витрачається паливо і на зайво різкі старти, адже в циліндри при цьому подаються занадто великі порції пального. Рушайте з місця плавно. На малих швидкостях не використовуйте підвищені передачі. Це також значно підвищить економію.
4
Включений кондиціонер з'їдає від 5 до 20% палива. Краще по можливості прочиняйте вікна. Хоч це не врятує вас від пилу зовні, та й в кабіні буде спекотнішим, ніж при роботі кондиціонера, зате в критичний момент у вас вийде дотягнути до заправки.
5
Слідкуйте за справністю свого автомобіля. Несправності в системі запалювання, брудні свічки, погана проводка - це втрата 30-40% бензину. Якщо самі ви в техніці розбираєтеся погано, зверніться до професіоналів. Адже вести боротьбу з великою «ненажерливістю» можна тільки на справній і добре налагодженої машині. Не повинні при русі шкребти вхолосту фрикційні накладки гальмівних колодок по барабанах і дискам. Легко повинні обертатися підшипники ходової частини, повинні бути налагоджені системи живлення і запалювання, а також бути в нормі компресія в циліндрах двигуна.