Як набрати кілограми. Як можна швидко поправитися хлопцеві.

Зустріти людину, абсолютно задоволеного своєю фігурою, складно. Більшість страждає від зайвої ваги, але останнім часом збільшилися кількість людей, які мріють набрати додаткові кілограми . Складність цієї проблеми в тому, що не можна просто почати більше їсти. Збільшення ваги має відбуватися за рахунок приросту м'язової маси, а не жирових клітин.
Вам знадобиться
  • - дробове харчування;
  • - висококалорійна їжа;
  • - білкова дієта;
  • - інтенсивні фізичні навантаження.
Інструкція
1
Відвідайте лікаря, щоб виключити проблеми зі здоров'ям. Найчастіше зайва худоба викликана збоями в роботі гормональної системи. Перевірте свою щитовидну залозу і наднирники у ендокринолога.
2
Розбийте звичні прийоми їжі на більш часті. Їжте не менше шести разів на день. Дробове харчування дозволяє вашій печінці більш ефективно засвоювати поживні речовини.
3
Велике значення для набору маси має рівень інсуліну в крові. Щоб він був достатній, найкращим є поєднання білків з вуглеводами. Макарони з м'ясом, гречана каша з куркою, риба з овочами - зразкові поєднання, які допоможуть вам набрати вагу.
4
Не старайтесь збільшити калорійність їжі за рахунок солодкого і мучного. Віддайте перевагу жирним сортам м'яса і риби, твердих сирів. Овочі та фрукти вибирайте максимально ситні.
5
Щоб м'язи росли, їх треба годувати. М'ясо має щодня бути присутніми у вашому раціоні. Яловичина містить велику кількість амінокислот і креатину, що допомагає збільшувати м'язову масу
6
У вас під рукою завжди має бути щось, щоб заглушити раптове відчуття голоду. Ваш організм повинен бути постійно впевнений, що важкі часи не настануть ніколи. Влаштовуйте перекушування з горіхів і сухофоруктов - вони дуже калорійні і містять безліч корисних мікроелементів.
7
Обов'язково тренуйтеся в тренажерному залі. Силові навантаження сприяють посиленому росту м'язів. Відмовтеся від бігових тренувань, вам вони потрібні тільки, щоб розім'ятися перед заняттями з вагою.
8
Не займайтеся занадто довго і часто. У даному випадку кількість не переросте в якість. Навпаки, перетруженние м'язи перестають реагувати на навантаження і не ростуть. Оптимальний режим для початківця: тричі на тиждень по 40-60 хвилин.
9
Залиште вправи на спеціалізованих тренажерах тим, хто опрацьовує рельєф перед змаганнями. Щоб включити гормон росту, вам потрібні базові вправи зі штангою або гантелями. Виконуйте присідання, тяги, жими і випади, щоб працювала велика кількість м'язів одночасно.
10
Пийте регулярно і потроху протягом тренування. Вода необхідна вашим м'язам, щоб нормально рости, адже вони на 80% з неї складаються.
11
Після тренування з'їжте морозиво або солодкий молочний коктейль. Це не дозволить вашому організму відновлюватися, забираючи білок з м'язів.