Як вибрати подушку.

Здоровий сон завжди залишиться головним способом відпочинку і релаксації. Якщо ви хропете у сні або відчуваєте певний дискомфорт, то обов'язково зверніть увагу на подушку, яка супроводжує вас щоночі в царство сну. Багато проблем, пов'язаних з хропінням, безсонням або болями в шиї, мігренню та іншими незручностями можуть бути пов'язані з неправильно підібраною подушкою.

Запам'ятайте, що не існує конкретних порад для вибору подушки, адже цей процес суто індивідуальний: комусь подобаються жорсткі подушки, а хтось комфортніше спить на м'якій подушці. Тому рекомендуємо вам купувати цей важливий предмет для кожного члена родини індівідуально.Как вибрати подушку? По-перше, обов'язково подивіться, щоб подушка була адекватного розміру і форми. Зручна ортопедична подушка обов'язково повинна підтримувати не тільки голову, але і шийний відділ хребта. Такий стан дозволить вам максимально розвантажити організм. Зрозуміти, низька у вас подушка або висока, ви зможете після проведення наступного експерімента.Еслі під час сну у вас болить шия, і ви постійно відчуваєте дискомфорт, то подушка у вас занадто висока. А в разі, коли під час сну вам так і хочеться підкласти під голову руки або вас мучить постійний хропіння, то це означає, що подушка низька, і її слід обов'язково заменіть.Размери подушок зазвичай стандартні, тому в цьому сенсі вибір на ринку не великий . Вибрати відповідний розмір можна по ширині матраца. Головне, щоб ваш організм не напружувався під час сну, адже головне призначення подушки - це надання гарного отдиха.Второй складової при виборі хорошої подушки є матеріал, з якого вона виготовляється. Раніше ми всі спали на пір'яних подушках, але вони не дуже зручні, погано піддаються чищенню і найчастіше є рознощиками однієї з поширених шкірних хвороби, викликаної пташиним кліщем. Але пір'яні або пухові подушки мають і велику кількість плюсів, основним з яких є їх хороші термоизолирующие властивості, вони дуже легкі і м'які. Якщо ви зважилися вибрати пір'яну подушку, то пам'ятайте, що найкращим наполнителям є гусячий пух, в магазинах найчастіше пропонують подушки з пір'я білого гусака, але вони зазвичай дуже дорогіе.Для ортопедичних подушок зазвичай використовують найсучасніший матеріал, який прийнято називати матеріалом з ефектом пам'яті. Його плюс в тому, що він запам'ятовує і зберігає форму тіла, що створює комфортні умови для сну. Крім того, стали популярні ортопедичні подушки з латекса.Вибрать подушку в магазині аксесуарів для сну буде набагато простіше, тут представлені моделі з різним наповнювачем - вати (її плюс - екологічна чистота і натуральність, мінус - нездатність тримати форму), синтепону (він легко стирається , але також швидко втрачає форму), комфорель (його ще називають замінником пуху) та інші наповнювачі в полоти до води і гречі.Подушка - важлива складова хорошого сну, а відповідно і настрою і, звичайно ж, здоров'я. Тому намагайтеся не економити на подушці і вибирати тільки якісні зразки.

Від того, як закінчився наш день, багато в чому залежить те, як почнеться наступний. Тому здоровий сон - необхідний не просто, щоб бути працездатним, але й попросту щасливим. Однак він може бути легко зіпсований невірним підбором "м'якого партнера" на ніч. У даній інструкції ми розповімо вам, як правильно вибрати подушку і яким вимогам наші м'які друзі повинні відповідати.
Інструкція
1
Вимога перша - якісний наповнювач. Нерідко зустрічаються випадки, коли через два-три місяці після покупки, подушка втрачає половину свого початкового обсягу, що може привести до постійного болю в шиї. Справжня подушка тримає свою форму і об'єм не менше року. Також, якщо матеріал дешевий, то, швидше за все, подушка вбирає сторонні запахи, що теж не можна вважати плюсом.
2
Вимога друга - Подушка повинна "дихати". Наскільки добре подушка пропускає повітря перевірити дуже легко: просто піднесіть її до обличчя і зробіть глибокий вдих через неї. Якщо повітря пропускається подушкою погано, то є велика ймовірність, що в ній почнуть скупчуватися бактерії, паразити і навіть грибки, що, зрозуміло, не на користь вам.
3
Вимога третя - Крій та пошиття. Не забувайте, що наповнювач - це ще не все. Обов'язково перевірте, чи якісно подушка прошита: шов повинен бути дрібним і рівним, не повинно бути зачіпок і стирчать ниток. В іншому випадку, дуже скоро ви зможете особисто познайомитися з наповнювачем у вашої подушки.
4
Ви напевно чули про ортопедичні подушках. Під час сну така подушка підтримує хребет і голову в анатомічно правильному положенні, що дозволяє зняти навантаження з шиї і дати їй як слід відпочити. Вона кілька жорсткіше, і підібрати зручний варіант складніше, ніж вибрати звичайну модель, та й потрібно час, щоб звикнути до неї. Так що перш, ніж купувати це "чудо", подумайте - чи є у вас проблеми з м'язами шиї і чи потрібна вона вам. Найчастіше краще купити просту, але якісну подушку .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QNYKCo900tI