Як виглядати мамі нареченої.

Весілля - часто переполох, неспокій і біганина навколо нареченої . Звичайно, це самий знаменний день в житті жінки, але не варто забувати і про мамі нареченої, яка віддає свою улюблену дочку в чужу сім'ю.
Інструкція
1
У першу чергу керуйтеся своїми уявленнями і смаком. Не варто йти на поводу у дочки і потурати її бажанням одягати вас у щось новомодне і надто екстравагантне. Добре, якщо ваш наряд впишеться в тематику заходу. Приміром, вечірнє плаття, усипане стразами, буде виглядати безглуздо на весіллі, що проходить на пляжі, але і класична блузка і спідниця будуть виглядати убого і химерно в дорогому ресторані.
2
Бажання виглядати надзвичайно і елегантно цілком природно. На жаль, роки беруть своє, і недоліки потрібно прикривати, тому можна використовувати моделюють корсети, тягне білизну. Дрібні недоліки фігури можна приховати за допомогою болеро, різних накидок.
3
Хвилювання і переживання, а також безсонні ночі в переддень весілля повинні бути компенсовані зручним кроєм. Модель вважається зручною, якщо вона не сковує рухів. Сукні до підлоги, з декольте, вирізами, мереживами, невиправданими аксесуарами хороші лише для зйомок у кіно. У реальному ж житті занадто довге або обтягуючі сукні з величезним вирізом не дасть повноцінно відпочити - ні потанцювати, ні в конкурсі взяти участь. Наряд обов'язково повинен бути зшитий по фігурі - не більше і не менше.
4
Краще, якщо наряд мами нареченої буде збігатися за стилем з костюмом батька - це стосується колірної гамми і дрібних аксесуарів, якщо весілля має певну тематику. Тоді композиція буде єдиною, радувати око, а не веселити публіку своєю недоладно і різношерстістю. Наречена може запропонувати вам наряд певного кольору, але якщо він вам не до лиця, то краще відмовитися і підібрати щось подібне по відтінку і гамі.
5
Що стосується взуття, макіяжу, зачіски і аксесуарів, то тут теж є свої маленькі нюанси. Краще вибрати зручне взуття на невеликому або середньому підборі, адже вам доведеться бігати весь день, стежачи за процесом. Макіяж повинен підходити за колір очей і волосся і, природно, поєднуватися з сукнею. Якихось обмежень і чітких рекомендацій з приводу прикрас немає. Якщо ви володієте фамільними коштовностями, то сміливо одягайтеся в них. Будуть доречні діаманти, топази, дороге золото або скромне і лаконічне срібло. Найважливіше, щоб ви не виглядали новорічною ялинкою. Все добре, але в міру.