Як полагодити dvd-програвач. полагодити програвач dnd дисків.

Побутовий DVD-плеєр складається з декількох компонентів: привода, плати обробки сигналів, блоку живлення. Якщо з ладу вийшов тільки один з вузлів, немає сенсу міняти весь програвач цілком. Досить замінити або відремонтувати несправний блок.
Інструкція
1
Визначте характер несправності по її симптомам. Наприклад, якщо програвач не включається взагалі, несправний блок живлення; якщо включається, але не подає «ознак життя" (не висувається лоток, відсутній відеосигнал, і т.п.) - «винна» плата обробки сигналів; а якщо все працює, але не зчитуються дані з дисків, проблема криється в механічної частини.
2
Вимкніть плеєр від мережі, телевізора і всіх інших пристроїв. Витримайте його в вимкненому стані протягом години, щоб у ньому розрядилися всі конденсатори. Після цього зніміть з програвача кришку. Першим ділом зверніть увагу на електролітичні конденсатори. Якщо деякі з них здулися, замініть їх на точно такі ж (як по ємності, так і по напрузі), дотримуючись полярності. Закрийте плеєр і перевірте пристрій. Якщо нічого не змінилося, знову вимкніть його і повторно витримаєте 1:00 перед наступним розкриттям.
3
У випадку, якщо заміною конденсаторів усунути несправність не вдалося, знайдіть на інтернет-аукціонах несправний програвач тієї ж моделі, який продається «на запчастини». У ньому обов'язково повинен бути зіпсованим не той компонент, який підлягає заміні, а будь-який інший. Придбайте апарат, після чого встановіть в свій плеєр справний блок, взятий з «донора». Уважно прослідкуйте, щоб після заміни були правильно підключені всі роз'єми і встановлені всі гвинти.
4
Якщо вийшов з ладу блок живлення, а знайти такий же не вдалося, використовуйте самий малопотужний комп'ютерний блок, який вдасться знайти. Всередину плеєра він не поміститься, тому розташуйте його зовні. Між зеленим і чорним проводом встановіть звичайний вимикач - їм ви будете включати і вимикати плеєр. На платі обробки сигналів звичайно підписана, які напруження куди необхідно подавати. У блока живлення чорний провід - загальний, на червоному присутня напруга +5 В, на жовтому +12 В, і на помаранчевому +3,3 В. Не допускайте коротких замикань, особливо на останньому з цих виходів - він не обладнаний захистом.
5
Зберіть плеєр в зворотному порядку і приступите до його використання.
Зверніть увагу
Бійтеся електротравм і попадання в око променя лазера.
DVD-плеєри сьогодні як і раніше користуються великою популярністю, незважаючи на те, що все більше людей воліють переглядати фільми в онлайн режимі на комп'ютерах. Але як і будь-якій техніці, DVD-плеєрів властиво ламатися. Користувачі часто стикаються з такою ситуацією, коли плеєр не може виявити диск і не може прочитати з нього інформацію при, здавалося б, своєї повної справності. З такою проблемою зможе впоратися будь власник DVD-програвача.
Інструкція
1
За допомогою викрутки відкрийте корпус плеєра, щоб дістатися до дисковода. Демонтуйте дисковод, від'єднавши від нього кілька шлейфів, що йдуть від плати управління. Відверніть чотири гвинти і витягніть дисковод. Запам'ятовуйте послідовність своїх дій (навіть можна записувати на папір кожен крок), щоб потім правильно зібрати конструкцію.
2
Доберіться до електродвигуна, який забезпечує обертання диска. Електродвигун закріплений на шасі за допомогою декількох дрібних гвинтів, які ви можете відвернути мініатюрної хрестової викруткою. При можливості також відпаяти два дроти живлення, які підключені до електродвигуна (чорний "-" і червоний "+"). Якщо такої можливості немає, то можна і не отпаивать, оскільки зазвичай довжина цих проводів дозволяє виконати дану операцію. Звільніть двигун від шасі.
3
Розпочніть процедурі очищення електродвигуна. Цей процес можна здійснити, не розбираючи сам двигун. Для цього візьміть невелику ємність (можна баночку), яку заповніть спиртом. Спирту має бути стільки, щоб в нього повністю можна було занурити електродвигун. Витримайте його в спирті, не менше п'яти-шести годин (якщо час терпить, то можна і більше).
4
Гарненько прополощіть електродвигун в спиртовому розчині, після чого його можна витягти з ємності і встановити на місце. Зберіть в зворотному порядку всю конструкцію і протестуйте. Проблеми повинні зникнути, і плеєр буде «бачити» диск. Пам'ятайте, що всі подібні маніпуляції з побутовою технікою слід проводити, повністю відключивши їх від мережі і дотримуючись усіх правил безпеки.
5
Зверніться в майстерню. В цьому випадку вам забезпечать повну заміну приводу, що значно позначиться на ціновій стороні питання (зазвичай це коштує приблизно дві третини від вартості всього плеєра). Так що ви нічого не втратите, якщо спробуєте відремонтувати свою техніку самостійно.