Як витягнути з бана КС.

Розрізняють декілька основних типів блокування? або бана , на серверах Counter-Strike. Спосіб обходу «бана» безпосередньо залежить від того, який метод був використаний для блокування вашого ігрового профілю.
Інструкція
1
Найбільш поширений спосіб блокування гравця - бан по IP-адресою. Він не є суттєвою перепоною для тих геймерів, які використовують динамічний IP-адресу для підключення до інтернету. Відкрийте список активних сполук і розірвіть з'єднання з провайдером (відключіться від інтернету).
2
Через 5-10 хвилин знову підключіться до мережі і дочекайтеся видачі нового IP-адреси. Пам'ятайте про те, що іноді необхідно суттєво збільшити час розриву з'єднання.
3
Другий популярний метод блокування - використання MAC-адреси мережевої карти клієнта. Для його обходу відкрийте диспетчер пристроїв, вибравши потрібний пункт у властивостях системи. Знайдіть мережеву карту, через яку здійснюється з'єднання з інтернетом.
4
Відкрийте властивості цього адаптера і відкрийте вкладку «Додатково». Знайдіть поле Network Address, виділіть пункт «Значення» і введіть новий МАС-адреса для даної мережевої карти. Дочекайтеся поновлення параметрів адаптера. Підключіться до інтернету і спробуйте зайти на потрібний сервер Counter-Strike.
5
Якщо адміністратор використовував блокування по ніку (nickname), перезапустіть гру Counter-Strike і відкрийте консоль. Введіть команду name «новий нік» без лапок. Натисніть клавішу Enter і підключіться до сервера.
6
Якщо ви використовуєте для гри аккаунт в системі Steam, то вас можуть заблокувати за ідентифікаційним номером (steam ID). На жаль, обійти даний тип блокування неможливо. У такій ситуації існує два основних способи виходу зі становища. У першому випадку вам доведеться завести новий акаунт для гри на цьому сервері.
7
Якщо даний варіант вас не влаштовує, то відвідайте офіційний сайт, створений для підтримки потрібного вам сервера. Напишіть адміністрації ресурсу лист з проханням розблокувати аккаунт. Постарайтеся докладно описати ситуацію і повідомити причину блокування. З'ясуйте у адміністрації варіанти зняття бана.