Як виготовити FM-антену. Як зробити рамкову антену fm 88-108.

Правило «кращий підсилювач - хороша антена» згадують, коли мова йде про передавачах. Але воно справедливо і для приймачів. Навіть дуже чутливий приймач навряд чи зловить малопотужну віддалену станцію без хорошої антени.
Інструкція
1
Якщо FM-приймач обладнаний телескопічною антеною, а її можливостей не вистачає, візьміть шматок ізольованого проводу довжиною в два метри, зачистите його з однією з сторін приблизно на 5 мм, залудити і припаяйте до затиску «крокодил». Розправте провід і надіньте затискач на телескопічну антену (вона повинна бути згорнута). Змінюючи положення такої антени, добийтеся якісного прийому.
2
Непоганих результатів можна домогтися, використовуючи спільно з FM-приймачем телевізійну антену (обов'язково кімнатну і без підсилювача). Центральний контакт штекера з'єднайте з телескопічною антеною, а кільцевої контакт - із загальним проводом приймача. Якщо кімнатної антени немає, а є тільки колективна, намотайте навколо ізоляції коаксіального кабелю близько 20 витків дроту, один кінець якого з'єднайте з телескопічною антеною приймача, а інший нікуди не підключайте.
3
Музичні центри розраховані на підключення FM-антени типу «диполь». На відміну від рамкової AM-антени, яка підключається до окремих клем, FM-диполь часто втрачається. Якщо це трапилося, візьміть два шматки дроту однакової довжини (близько півтора метрів) і підключіть до кожної з клем по дроту. Доможіться найкращого прийому зміною положення цих провідників в просторі.
4
До музичного центру також можна підключити телевізійну антену (кімнатну і без підсилювача), але в цьому випадку її доведеться узгодити по хвильовому опору. У центру воно дорівнює 300 Ом, а у антени - 75. Якщо у телевізійної антени мається плоский кабель, який підключається до телевізора через узгоджувальний трансформатор, видаліть останній, після чого підключіть кабель безпосередньо до центру.
5
Цей же трансформатор можна використовувати і для узгодження з центром телевізійної антени із звичайним штекером, але тоді його доведеться включити «навпаки», щоб він перетворював не 300-омное хвилеве опір в 75-омное, а назад. Для цього слід використовувати первинну обмотку трансформатора в якості вторинної, а вторинну - в якості первинної.
Зверніть увагу
Чи не торкайтеся одночасно антени і заземлених предметів. Розташовуйте антену тільки в приміщенні.