Як закачати текст в iPod Touch. Як закачати на айпод музику з текстом.

Плеєри від компанії Apple, знамениті iPod Touch, вміють майже все - в них знайдеться місце для відео, фотоальбомів, аудіокниг і, звичайно, для музичної колекції. Існує певний алгоритм дій для тих користувачів, які хочуть закачати і переглядати за допомогою iPod Touch тексти .
Вам знадобиться
  • - програма iTunes, встановлена на комп'ютері;
  • - програма-конвертер файлів.
Інструкція
1
Перевірте наявність на вашому ПК програми iTunes від Apple - вона необхідна як для завантаження на плеєр книг або текстів, так і для закачування музики, відео, фотографій. Якщо вона не встановлена, то скачайте її з офіційного сайту і встановіть на комп'ютер.
2
Скачайте з iTunes додаток iBooks. Це можна зробити безпосередньо з комп'ютера, відкривши iTunes і ввівши в пошук назву програми та натиснувши на кнопку під його іконкою, а також з доповнення AppStore в iPod Touch. Підключіть плеєр до інтернету. У пошуку наберіть iBooks і скачайте додаток.
3
Скачайте потрібні книги в форматі .epub або .pdf на комп'ютер. Виділіть їх в папці, куди вони збереглися, натиснувши Shift і ліву кнопку миші. Коли все буде виділено, відпустіть і клікніть по одному з документів правою кнопкою миші. В меню виберіть "Копіювати".
4
Відкрийте iTunes. Якщо в розділі зліва Devices/«Мої пристрої» є вкладка Books/«Книги», то відкрийте її, натиснувши на назву лівою кнопкою миші. Вставте книги поєднанням клавіш Ctrl + V. Почнеться закачування вибраних раніше книг.
5
Якщо такий вкладки немає, то відкрийте будь-яку вкладку, наприклад, Music/«Музика», і вставте туди за допомогою поєднання клавіш, згаданого вище. Книги почнуть накачуватися в ваш плеєр, а при новому запуску iTunes з'явиться новий розділ Books.
6
Щоб переглянути книгу, відкрийте додаток iBooks і натисніть пальцем на книгу. Вона розкриється. Якщо були завантажені документи формату .pdf, натисніть на середню кнопку «Книги» і виберіть PDF. Тепер ви зможете переглянути і документи цього формату.
7
Скопіюйте текст прямо з інтернету. Для цього достатньо підключитися до робочої мережі Wi-Fi, знайти сайт з потрібним текстом і скопіювати. Копіювати можна в останніх версіях iPod Touch. Для цього утримуйте палець на тексті. З'явиться чорна підказка «Вибрати все» або «Вибрати». Натисніть, виберіть потрібну частину тексту, розтягуючи сині точки в кутах світло-блакитного прямокутника.
8
Коли все, що необхідно, буде виділено, приберіть палець. З'явиться підказка «Копіювати» - натисніть на неї. Текст скопіюється в буфер обміну. Відкрийте в iPod Touch «Нотатки», створіть нову, натиснувши «+» у верхньому правому куті, і вставте, утримуючи палець на будь області відкрився листка. У підказці виберіть «Вставити». Коли текст буде вставлений, натисніть «Готово». Він буде збережений. Тепер текст можна читати, прокручуючи вниз або вгору.
9
Перетворіть потрібний документ на комп'ютері в формат .epub або .pdf за допомогою деяких програм, таких як Calibre, або конвертуйте онлайн за допомогою спеціальних сайтів. Потім закачайте готовий документ в плеєр.
10
Якщо у вас є пошта Яндекса і додаток Яндекс.Пошти на iPod Touch, то скопіюйте потрібний текст на комп'ютері, потім створіть в Яндекс.Пошті лист-чернетку і вставте в нього текст. Зайдіть в пошту через iPod, переключіться на чернетки.
11
Відкрийте чернетку з текстом і скачайте текст. Те ж саме працює і з соціальними мережами, наприклад, «ВКонтакте». Відправивши самому собі повідомлення з текстом з комп'ютера, ви зможете зберегти його з додатка для «ВКонтакте» на iPod Touch.
Корисна порада
Щоб встановити закачана додаток iBooks, відкрийте в iTunes вкладку Apps/«Програми» в розділі Library/«Медіатека», клікніть на закачана додаток і перетягніть його в розділ Devices/«Мої пристрої». Додаток синхронізується з iPod Touch.