Як позбутися від подряпин на пластику. статті про пластикові виробах.

Навіть найдрібніші подряпинки здатні зіпсувати зовнішній вигляд будь-якого вироби з пластика, особливо якщо розташовуються вони на видному місці. Щоб привести в порядок свій стільниковий телефон, ноутбук або салон автомобіля, зовсім не обов'язково звертатися до фахівця. Спробувати позбутися від подряпин на пластиці ви можете самостійно.
Вам знадобиться
  • - волога ганчірочка;
  • - дрібна наждачний папір;
  • - грунтовка для пластику;
  • - барвник для виробів з пластику;
  • - лак.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до видалення подряпин, ретельно промийте виріб або протріть його вологою серветкою. Потім за допомогою самої дрібної наждачного паперу позбудьтеся спучився фарби, шорсткостей і зазубрин.
2
Тепер змочіть невеликий шматок тканини, яка не залишає ворсинок, в ацетоні або спеціальному очиснику для пластика. Ретельно протріть їм зашкуренную поверхню. Необхідно це для того, щоб прибрати забруднення, залишені наждачним папером.
3
Візьміть балончик зі спеціальною ґрунтовкою для пластику, гарненько струсіть його і бризніть трохи засобу в сторону, щоб убезпечити виріб з пластику від попадання на його поверхню дрібних небажаних грудочок.
4
Наносьте засіб на подряпини з відстані 20 см. Рухайтеся при цьому паралельно поверхні деталі. Спершу покрийте пошкодження товстим шаром грунтовки, а потім - більш тонким. Дайте поверхні пластика повністю висохнути.
5
Далі зашкурьте загрунтовану поверхню ще раз і протріть її будь-яким очищувачем. Тепер приступайте до фарбування пластику особливим барвником, розробленим спеціально для пластикових виробів. Дуже ретельно підберіть відтінок фарби, щоб уникнути навіть найменшого розходження з кольором пошкодженої поверхні.
6
Окрасьте пластик спочатку одним шаром, а через 10-20 хвилин - другим. При глибоких подряпинах може знадобитися багатошарове нанесення декоративного покриття. Оберігайте ще невисохлу деталь від пилу та інших забруднень. У разі появи небажаних патьоків, одразу позбавляйтеся від них за допомогою вологої ганчірки. Дайте виробу висохнути протягом 1-2 годин.
7
Якщо подряпане виріб покрито лаком, не забудьте нанести лак на його поверхню рівним шаром так, щоб не залити її повністю.