Як встановити компресор на ВАЗ. Як зробити наддув.

Установка компресора на ВАЗ - це ефективний спосіб підвищити потужність двигуна. За рахунок збільшення подачі повітря в паливну систему відповідно збільшується заряд паливно-повітряної суміші, яка потрапляє в циліндр. Зворотний бік установки компресора - підвищена витрата палива.
Вам знадобиться
  • - набір ключів
  • - комплект для установки компресора
  • - абразивна паста
  • - повітряний фільтр зниженого опору
  • - датчик тиску наддуву
Інструкція
1
Всі роботи слід проводити на повністю остиглому двигуні. Демонтуйте повітропровід і повітряний фільтр. Викриття гвинти кріплення колектора впускної системи і відполіруйте патрубки. Після установки компресора опір руху повітря має бути мінімальним.
2
Встановіть кронштейн кріплення «равлики» на блок двигуна і Т-подібний кронштейн кріплення натяжних роликів. Зніміть ремінь приводу помпи та генератора. Замість нього натягніть тюнінговий ремінь з комплекту установки компресора.
3
Відрегулюйте натяг ременя. Якщо він буде натягнутий занадто сильно, це призведе до підвищеного зносу і розриву. Якщо занадто слабо, то шків приводу компресора буде прослизати, і потужність двигуна зросте незначно. Крім того, погіршаться умови роботи системи охолодження. При оптимальної натяжці ремінь повинен йти не більше ніж на 0,5 сантиметра, якщо натиснути на нього пальцем.
4
Поверніть на місце впускний «павук». Змонтуйте повітропровід від вихідного отвору «равлики» до впускного отвору інжектора. Намагайтеся уникати різких перегинів гофрованих елементів, а також контакту воздуховода з гарячими частинами двигуна. На виході компресора закріпіть вимірювальний пристрій датчика тиску наддуву.
5
Приєднайте фільтр зниженого опору до вхідного патрубка компресора. Розташуйте фільтр в найбільш холодної частини підкапотного простору. При стисканні повітря нагрівається і стає більш розрядженим, так що чим нижче температура повітря на вході, тим більше його в звичайно рахунку потрапить в двигун. Таким чином зросте маса повітряно-паливного заряду, а значить і потужність.
6
Налаштуйте інжектор на змінилися умови подачі повітря для того, щоб двигун не харчувався «бідної» сумішшю. Для проведення цієї операції слід звернутися в спеціалізований сервіс. Закріпіть на приладовій панелі датчик тиску наддуву. Цей прилад попередить про виникаючі проблеми, а також допоможе економічній їзді.
Корисна порада
Намагайтеся не допускати попадання сторонніх предметів і бруду в повітропровід.