Як дати адмінку іншому гравцеві. Як дати адмінку в кс 1.6 через консоль.

Більшість ігрових сесій на просторах інтернету вимагають постійного контролю - а значить і адміністратора, який цей контроль буде реалізовувати. Відповідні повноваження автоматично присвоюються гравцеві , що створює сервер, проте часто виникає необхідність дати розширені можливості і іншим користувачам.
Вам знадобиться
  • - клієнт гри;
  • - створений сервер;
  • - права адміністратора для себе.
Інструкція
1
Найбільш просто зміна статусу реалізується в Minecraft. Адміністратору, що створив сервер, необхідно натиснути клавішу «тильда» (російська «е») і в відкрилася консолі ввести/op #. Замість # надрукуйте нікнейм гравця, який повинен отримати розширені права. Для того, щоб забрати доступ замініть op на deop.
2
В Counter-Strike 1.6 для присвоєння прав доведеться редагувати стандартні документи. Зайдіть в кореневої каталог ігри та пройдіть за адресою amxmodx/addons/configs. Усередині повинен розташовуватися файл users.ini, який потрібно відкрити за допомогою будь-якого текстового редактора.
3
Додайте туди рядок, зберігаючи зазначені лапки: "Никнейм гравця" "Пароль для логіна" "прапори доступу" "a". В графі «прапори доступу» вам потрібно вписати можливості, відкриті адміністратору - докладний опис прапорів має йти в комплекті з сервером. Якщо його немає, то використовуйте стандартний набір: abcdefiju.
4
Збережіть файл в нинішньому вигляді, змініть на сервері карту. Гравцеві, перед тим як авторизуватися, потрібно буде ще в головному меню викликати консоль і набрати: setinfo _pw "вищевказаний пароль". Зайшовши в гру, він повинен набрати bind f12 amxmodmenu, щоб викликати меню адміністратора по натисканні клавіші F12.
5
Для розподілу прав в GTA: San Andreas Multiplayer відкрийте файл Server.cfg в кореневій директорії сервера гри. Знайдіть всередині рядок/rcon login # і впишіть замість # пароль.
6
Запустіть клієнт і продублюйте напис в консолі. Тепер впишіть там же/makeadmin # 1337, де # - ID (Не нікнейм!) Гравця. ID номер ви зможете знайти, натиснувши Tab і подивившись кілька цифр знизу від цікавить вас користувача. Цифра 1337 означає рівень адміністратора - чим він вищий, тим більше прав має. Адмін рівня 1331 не зможе привласнити права вище власних; крім того - не зможе забанити або видалити когось з правами вищого рівня.