Як форсувати скутер. Як збільшити потужність скутера.

Скутер - компактне і зручний засіб пересування, міцно зайняло своє місце в транспортному потоці країни. Однак для того щоб підвищити комфорт від їзди, має сенс збільшити його потужність, благо для цього є багато можливостей. Покращена динаміка не тільки збільшує задоволення від керування скутером, але і дозволяє істотно підвищити безпеку водіння.
Вам знадобиться
  • - набір ключів
  • - абразивна паста
  • - поршень і сорочка циліндра більшого обсягу
  • - вихлопна труба
  • - ремінь варіатора
  • - свічка запалювання
Інструкція
1
Замініть циліндро-поршневу групу на тюнинговую більшого об'єму. В результаті робочий об'єм двигуна зростає, і це дозволить домогтися істотного приросту потужності при мінімальних витратах. Крім того, нівелюються наслідки неправильної обкатки. Разом з заміною ЦПГ слід поміняти свічку запалювання.
2
Відполіруйте картер, камеру згоряння і днище поршня. Такий комплекс заходів дозволяє підвищити наповнюваність циліндра паливно-повітряною сумішшю, а також поліпшити умови горіння. Приріст потужності не буде великим, проте скутер стане набагато різкіше реагувати на ручку газу.
3
Налаштуйте карбюратор. Для того щоб забезпечити максимально ефективне використання збільшеного об'єму, слід переналаштувати карбюратор, встановивши в нього нові жиклери і пополірувавши дифузор. Стандартний повітряний фільтр забезпечує довгий термін служби, але при цьому не дає двигуну «дихати», його потрібно поміняти на фільтр низького опору.
4
Змініть вихлопну систему. Зараз доступна велика кількість спортивних вихлопних систем для скутерів. Найпродуктивніший шлях - установка резонансної вихлопної труби типу «саксофон». Слід домогтися максимально повного збігу випускного вікна ЦПГ і приймального отвору труби. Крім зрослої на 10-15 км/год максимальної швидкості скутер також буде радувати господаря «спортивним» звуком при їзді.
5
Перенастройте трансмісію. Після всіх проведених робіт двигун скутера стане більш потужним, і стандартний редуктор вже не буде повною мірою відповідати пропонованим до нього вимогам. Тому потрібно подовжити передавальне співвідношення на 12-20%. Це дозволить кардинально збільшити максимальну швидкість. Установка спортивних грузиків в варіатор, а також заміна ременя надасть менший, але теж вельми відчутний ефект.
6
Зніміть обмежувачі. Всі зусилля можуть виявитися марними, якщо в скутері встановлений обмежувач швидкості. Найбільш поширений вид обмеження - обмеження в комутаторі. Зверніться до електрика та вирішіть цю проблему.