Як отримати візу в Італію.

В Італію можна поїхати, купивши путівку в одному з численних турагенств. Однак, якщо хочете самі планувати свій відпочинок, більш вільно вибирати готель, харчуватися кожен день в нових кафе чи ресторанах, краще самому спланувати свій тур. Потрібно лише вибрати та забронювати через Інтернет відповідний готель, купити авіаквитки (можна підгадати під знижки авіакомпаній) і отримати італійську візу.
Інструкція
1
За отриманням візи зовсім необов'язково звертатися в консульство або турагенство. Для цього існують спеціальні візові центри. Вони є своєрідними посередниками між бажаючими відвідати ту чи іншу країну туристами і консульством цієї країни. У Москві є Італійський Візовий центр. Саме туди і треба йти за візою в Італію . Краще подбати про отримання візи за 2 тижні до поїздки. Хоча зазвичай вона готова протягом трьох днів після подачі всіх документів, не забувайте, що можуть виникнути всякі накладки. Зателефонуйте менеджеру по візовому супроводу та виберіть час візиту в центр. Потім поспішіть підготувати необхідні документи.
2
Пакет паперів, які будуть потрібні для отримання візи для в'їзду в Італію , такий: 1. Запрошення від когось з Італії або броня з готелю; 2. Квиток або бронь квитка туди і назад; 3. Медична страховка для країн Шенгену на весь час поїздки; 4. Копія першої сторінки закордонного паспорта з особистими даними і фотографією заявника; 5. Анкета з фотографією; 6. Довідка з місця роботи або навчання; 7. Фінансова гарантія, яка доводить вашу здатність себе утримувати під час поїздки (ксерокопія вашої карти з випискою з рахунку або довідка з роботи про зарплату) .8.Загранічний паспорт; 9. Квитанція про сплату консульського збору (оплачується на місці в Візовому центрі) .Якщо у вас є знайомі або родичі в Італії, то можна обійтися без броні готелю. Треба замість неї надати запрошення.
3
Якщо ви живете не в Москві, це не означає, що за візою вам доведеться їхати до столиці. Філії візових центрах є і в інших регіонах, уточніть це на сайті Італійського візового Центру. Отримання візи самостійно - це економія. Турагенства беруть за це додаткові гроші. У візовому центрі ви платите всього лише 35 євро і 1000 рублів сбора.Еслі ви хочете поїхати в Італію не в якості туриста, а для навчання або роботи, вам знадобиться другий тип візи. І пакет необхідних документів, відповідно, буде трохи іншим. Всю інформацію про це також можна дізнатися у візовому центрі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZlyH6UvXsLY
Корисна порада
У поїздці завжди майте при собі квитки, бронь та паспорт із шенгенською візою. Краще зробити ксерокопію, а самі документи прибрати в сейф