Як зробити віртуальний диск в програмі Alcohol.

Для успішної роботи з деякими програмами, записаними на CD або DVD диски , недостатньо простого копіювання файлів. Іноді потрібно створити образ носія інформації, щоб отримати повний доступ до необхідних даних.
Вам знадобиться
  • - Alcohol 120%;
  • - DVD-привід.
Інструкція
1
Alcohol 120% - вельми популярна програма, призначена для створення образів DVD-дисків і подальшої роботи з ними. Перейдіть по посиланню http://trial.alcohol-soft.com/en/downloadtrial.php і скачайте пробну версію цієї утиліти.
2
Розпакуйте дані з завантаженого архіву і запустіть інсталяційний exe-файл. Дочекайтеся завершення установки програми і перезавантажте комп'ютер. Запустіть програму Alcohol 120% і відкрийте меню «Віртуальні диски ». Знайдіть поле «Число віртуальних дисків» і введіть у нього цифру 1. Натисніть кнопку «Застосувати».
3
Відкрийте лоток вашого DVD-приводу і вставте в нього диск, образ якого ви хочете створити. Поверніться в головне меню програми і перейдіть до пункту «Створення образів». Виберіть DVD-привід, в який ви вставили диск. Натисніть кнопку «Далі».
4
Вкажіть папку, в яку буде збережений файл образу диска. Введіть назву майбутнього файлу і натисніть кнопку «Далі». Процес створення образу може зайняти більше години. Його тривалість залежить від можливостей вашого DVD-приводу і особливостей зчитуваного диска.
5
Після завершення створення образу вийміть диск з приводу. У головному меню програми з'явиться назва створеного образу. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і наведіть курсор на пункт «Змонтувати на пристрій». У розгорнулося меню виберіть віртуальний DVD-привід, клікнувши по ньому лівою кнопкою миші.
6
Якщо ви хочете використовувати безкоштовний аналог програми Alcohol для роботи з образами, скачайте з сайту http://www.daemon-tools.cc/rus/products/dtLite програму Daemon Tools Lite. Встановіть її, правою кнопкою миші на іконку в треї і виберіть пункт «Створення образу». Подальші дії мало чим відрізняються від алгоритму роботи з програмою Alcohol 120%.