Як перекачати з телефону на комп'ютер фотографії. Як дізнатися Як скопіювати фотографії з телефону на диск.

В вашому мобільному телефоні скупчилися фотографії , які ви хочете відправити на комп'ютер? Теоретично це можна зробити декількома способами. Які підійдуть вам на практиці, залежить від моделі та комплектації вашого телефону та технічної оснащеності комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - дата-кабель;
  • - bluetooth-адаптер;
  • - адаптер і слот для читання карт пам'яті;
  • - ПО.
Інструкція
1
перекачати фотографії з телефону на комп'ютер через bluetooth. Якщо ваш комп'ютер не обладнано вбудованим bluetooth-адаптером, придбайте зовнішній. Після приєднання пристрою до комп'ютера, встановіть драйвери - всі необхідні файли повинні поставлятися разом з адаптером.
2
Активуйте bluetooth-адаптери телефону і комп'ютера. Запустіть пошук на будь-якому з пристроїв. Наприклад, на телефоні. В отриманому списку знайдіть комп'ютер. Для підтвердження підключення вам знадобиться вказати код. Залежно від вашого обладнання цей код буде запропонований вам системою (висвітиться на дисплеї одного з пристроїв, і вам потрібно буде ввести його на другому) або вам знадобиться задати його самостійно (в цьому випадку цей код треба буде ввести самостійно в обох пристроях).
3
Виберіть на своєму телефоні фотографії, які ви хочете перекачати, і передайте їх на підключений комп'ютер, використовуючи контекстне меню свого телефону. У випадку ускладнень перегляньте посібник користувача. Або з комп'ютера увійдіть в файлову систему підключеного телефону, виберіть потрібні фотографії і скопіюйте їх, використовуючи звичайні засоби ОС.
4
Підключіть телефон до комп'ютера за допомогою дата-кабелю - він повинен входити в комплектацію телефону. При необхідності виберіть режим підключення USB «Передача файлів» і т.п. - Інформацію шукайте в керівництві користувача свого телефону. Зачекайте, поки ОС пізнає підключений пристрій. Якщо в комплекті телефону присутній диск з драйверами, встановіть їх.
5
Переконайтеся, що ПК розпізнав підключений через кабель телефон, і перенесіть потрібні фотографії, використовуючи стандартні засоби копіювання ОС. Або встановіть спеціальну програму для синхронізації телефону з комп'ютером - вона повинна поставлятися разом з телефоном або безкоштовно розповсюджуватися на сайті виробника телефону.
6
Зверніть увагу, що якщо фотографії зберігаються на карті пам'яті телефону, ваш комп'ютер оснащений слотом для читання карт (Memory Stick і т.п.) і у вас є відповідний адаптер (як правило, вони поставляються в комплекті з мініатюрними телефонними картами), ви можете просто вставити карту телефону в комп'ютер і перенести фотографії через провідник Windows.
7
Не зневіряйтеся, якщо дата-кабелю і bluetooth-адаптера у вас під рукою немає. Якщо при цьому і комп'ютер і телефон оснащені інтернет-підключенням, ви зможете передати файли по електронній пошті. Якщо альтернативного електронної адреси у вас немає і створювати його ви не хочете, відправити фото на свій e-mail можна буде за допомогою звичайного MMS, а потім завантажити їх з отриманого листа на жорсткий диск комп'ютера.