Як зробити пояс з собачої шерсті.

Шерсть собаки має лікувальні властивості, у неї особливу будову. Підпушок відмінно зберігає тепло, а ость подразнює нервові рецептори шкіри людини, тим самим викликає додатковий приплив крові. Хворі м'язи і суглоби необхідно зігрівати, з цим чудово справляються рукавиці, шкарпетки, жилети, светри і пояса з собачої вовни.
Вам знадобиться
  • - собача шерсть;
  • - спиці;
  • - плівка пакувальна пухирчата;
  • - мильна вода;
  • - вовняні нитки .
Інструкція
1
Тривале і рівномірне прогрівання забезпечить пояс, пов'язаний з спряденной ниток пух собаки. Якщо ж вас мучить радикуліт, пояс необхідно зваляти або зшити, використовуючи всю шерсть. Перед прядением її необхідно простричь ножицями, виріб з такого матеріалу справить кращий ефект, ніж просто чесана.
2
Підберіть відповідні спиці, близько 5 мм. Візьміть спряденной шерсть, наберіть п'ять петель і в'яжіть за схемою: 2 лицьових 2 виворітних, зміщуючи їх у шаховому порядку через два ряди. Зробіть накид крайової петлею в кінці кожного ряду. Ви отримаєте рівномірне симетричне поповнення. Ширина пояса повинна бути 25-30 см.
3
В'яжіть таким чином до необхідної вам довжини, орієнтуйтеся на обхват талії. Зменшуйте, пров'язуючи дві петлі разом з початком кожного ряду після крайової. Якщо на спиці залишилося п'ять петель, закривайте ряд в один прийом.
4
Пришийте гудзики або гачки на одну сторону вашого пояса з собачої шерсті. З іншого боку пришийте петлі з шнурка. Зробіть два ряди петель, щоб можна було регулювати щільність охоплення попереку.
5
Пояс можна і зваляти - це навіть простіше, не потрібно прясти з вовни нитку. Способів кілька, вибирайте найбільш відповідний вам. На пакувальну бульбашкову плівку розкладіть собачу шерсть у вигляді пухнастого шарфа, накрийте такий же плівкою. Цей «бутерброд» покладіть під килимок на прохідному місці. Ви будете самі своїми ногами втоптувати шерсть. Якщо товщина повсті здасться вам недостатньою, додайте рівномірно сировини.
6
Дістаньте вийшов пласт і виріжте з нього «сідло» на поперек. Пришийте цю деталь на основу з тканини, краї обробіть косою Бейко, вона ж послужить зав'язками пояса.
7
Вовна можна спочатку розкласти на тканинній основі. Вона вб'є в матеріал, а потім залишиться тільки вирізати виріб з цієї конструкції. Ще один спосіб полягає в простьобування собачої шерсті між двома шматками тканини.
8
зваляли пояс класичним способом мокрого валяння. Укладайте собачу шерсть на целофан з «пухирцями» рівними маленькими шматочками. Розмір заготовки робіть рази в два більше майбутнього виробу.
9
На перший ряд покладіть вовняну нитку спочатку уздовж, потім поперек. Викладіть другий ряд сировини, чергуючи з нитками. Таких рядів може бути від 2 до 4-6, все залежить від бажаної товщини пояса. Тільки не забувайте, що при валяння зменшується довжина і ширина, але товщина готового виробу збільшиться за рахунок ущільнення матеріалу.
10
Останній ряд прикрасьте шматочками кольорової вовни і яскравими нитками. Накрийте все це сіткою і окропити мильною водою. Скачайте в рулон і клейте руками. Через кілька хвилин шерсть схопиться і стане щільною.
11
Прополощіть виріб у тазику. Не виливайте воду у ванну, так як залишається дуже багато частинок вовни, які можуть забити стік. Ще раз промийте пояс з кондиціонером. Запах «псини» легко йде.
12
Отпарьте пояс з собачої шерсті праскою, надайте йому форму. Для м'якості трохи причешіть його пуходеркой для кішок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fPglUGG_1ws