Як зробити зачіску для дівчинки на Новий рік.

Бути справжньою принцесою на новорічному ранку або домашній зустрічі нового року - місця багатьох дівчаток різного віку. Допоможіть її здійснити! Зробіть маленькій модниці красиву укладку, гармонирующую з ошатним платтям. Можливо, саме новий святковий образ стане для неї кращим подарунком.
Вам знадобиться
  • - паперові папільйотки;
  • - шпильки;
  • - шпильки;
  • - банти, декоративні обідки.
Інструкція
1
Вимийте волосся. Укладання виглядатиме красиво тільки на чистих локонах. Подальші дії залежать від того, яку зачіску ви плануєте втілити. Дівчаткам з довгим волоссям йдуть розпущене локони або незвично заплетені коси. Маляткам з короткою стрижкою можна вкрасти голову красивим декором - бантами, шпильками, ошатними обідками.
2
Довгі хвилясті волосся злегка змочіть засобом для укладки і накрутіть їх на м'які бігуді, паперові папільйотки або гарячі щипці для завивки. Локони повинні бути неширокими, так вони краще збережуть завиток. Акуратно розчешіть їх, завиваючи на палець. Зверху зачіску можна збризнути лаком слабкої фіксації. Розділіть волосся на косий або прямий проділ і подколіте на скронях маленькими декоративними зажимами.
3
Хочете створити ефект пишних волосся? Тоді ретельно розчешіть свіжовимите вологі пасма і заплетене їх в дрібні кіски. Кінці кіс додатково накрутите на паперові папільйотки. Укладіть дівчинку спати. Вранці акуратно розплетіть коси і розчешіть їх масажною щіткою. Пишні пасма можна скріпити красивим декоративним чином або зав'язати їх в об'ємний хвіст на маківці і увінчати його шпилькою у вигляді квітки.
4
Предпочитаете більш вишукані варіанти? Тоді вчіться плести косички. Універсальний «вінок», заплетений навколо голови, можна зробити більш ошатним, ніж зазвичай. Розділіть волосся на косий проділ. Частина на потилиці відокремте і заколіть затискачем. Починайте плетіння на скронях. Беріть тонкі пасма і поступово вплітає їх в основну косичку. Дійшовши до потилиці, закріпіть волосся зажимом і повторіть плетіння з іншого боку голови. Відкріпите затиск, зберіть все волосся разом, зав'яжіть їх у хвіст тонкої гумкою. Заплетіть з хвоста одну косу і згорніть її в пучок, закріпивши декоративними шпильками.
5
Дуже милий варіант, який підійде зовсім маленьким дівчаткам - кумедні «вушка» з кіс. Розчешіть волосся м'якою щіткою, розділіть їх на прямий проділ. Акуратно зберіть пасма в два хвоста по обидва боки голови. Необов'язково робити їх симетричними - розташовуйте хвостики на свій розсуд. Заплетіть кожен в косу і згорніть в тугий пучок, заколовши його шпильками.