Як накачати прес за два тижні. Як прибрати живіт за 2 тижні.

Рельєфний і красивий прес може мати кожен, хто здатний витрачати на це час і фізичні сили. Досягти бажаного результату допоможуть грамотно підібрані вправи. Кожен комплекс вимагає певних фізичних і тимчасових витрат, а результат не завжди може виявитися таким, як вам хотілося спочатку. Щоб не помилитися в обраному комплексі для преса, спочатку слід зупинитися на класичних вправах.
Інструкція
1
Якщо ви хочете накачати міцні м'язи преса, тоді вам потрібно тренувати їх п'ять разів на тиждень, поступово ускладнюючи вправи, і збільшуючи кількість їх повторень.
2
Злегка розставте ноги і розслабтеся. Сильно напружте м'язи живота. Залишайтеся в такому положенні десять хвилин, після чого відпочиньте. Цю вправу можна виконувати, вільно рухаючись по кімнаті.
3
Встаньте лицем до стіни, обіпріться рукою. Залиште в сторону і назад праву ногу, підніміть ліву руку вгору, і прогніться назад. Повторіть вправу, спершись об стіну лівою рукою, відставляючи назад і в сторону ліву ногу, і піднімаючи праву руку. Повторіть три рази.
4
Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки покладіть під голову, а тулуб злегка підніміть. На видиху енергійно піднімайте корпус до ніг, а на вдиху повертайтеся у вихідне положення. Повторіть десять разів.
5
Лежачи на спині, злегка підніміть корпус. На видиху нахиляйте його до піднятих і зігнутим в колінах ногах. На вдиху відведіть корпус назад, ноги при цьому на стать не опускайте. Повторюйте цю вправу сім разів.
6
Переверніться на живіт, сперся на лікті, витягніть ноги. По черзі піднімайте праву і ліву ногу. Ви можете аналогічно виконувати цю вправу круговими рухами за годинниковою стрілкою. Ця вправа повторіть п'ять разів.
7
Прийміть вихідне положення лежачи на животі, витягніть вперед руки. Не поспішаючи піднімайте корпус разом з руками і ногами до того моменту, поки не відчуєте напругу в області живота. Повторіть три рази.
8
Сядьте на стільці, стисніть стопами, табурет, що стоїть напроти вас, підійміть його над підлогою. Утримуйте його на вазі хвилин десять. М'язи живота при цьому повинні бути напружені. Опустіть плавно табурет. Повторіть п'ять разів.
9
На допомогу тим, хто бажає накачати прес в досить короткі терміни, розроблено безліч програм з різними комплексами вправ, які представлені у формі відеоматеріалів.
10
Для досягнення найкращих результатів зверніться в фітнес-центр до кваліфікованого інструктора, який допоможе вам підібрати комплекс вправ на прес, відповідно до особливостей вашого здоров'я і статури.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=C46zbUnCOZg
З наближенням пляжного сезону все більше дівчат замислюються про привабливість своєї фігури. Вправи на прес в даному випадку актуальні як ніколи. Красивий плоский животик - запорука гарного настрою і стрункої фігури.

Корисні рекомендації

Щоб ефективно і швидко накачати прес в домашніх умовах, необхідно з усією серйозністю і відповідальністю підійти до цієї справи. Чітко розподіліть графік занять і намагайтеся його дотримуватися. Оптимальним варіантом будуть тренування 2-3 рази на тиждень. Тривалість одного заняття - 30-40 хвилин. В даний проміжок часу входитиме повний комплекс вправ, який необхідно якісно виконувати. Кожне заняття слід починати з легкої розминки. Таким чином ви підготуєте м'язи до подальшої навантаженні. Це дозволить вам уникнути різного роду травм і розтягувань.
По завершенню основного комплексу вправ проведіть заспокійливу дихальну гімнастику протягом 2-3 хвилин.

Вправи на прес

Сядьте на підлогу. Ноги акуратно зігніть в колінах, торкаючись ступнями землі. Долонями упріться в підлогу. Це забезпечить вам додаткову стійкість при виконанні вправи. Ноги випряміть вперед, намагаючись не распрямлять їх повністю. Поступово підтягніть ноги до грудної клітки. Після цього знову витягніть вперед. Вправа повторіть 8-10 разів в 3-4 підходу. Ефективне і знайоме з дитинства вправа «велосипед» також активно задіює м'язи преса. Упритесь долонями, сидячи на підлозі. Ноги підніміть вгору, злегка зігнувши їх в коліні. По черзі підтягуйте їх до грудної клітки, імітуючи їзду на велосипеді. Вправу слід виконувати протягом 20-30 секунд. Ляжте на рівну поверхню. Ноги розведіть, зігнувши їх в коліні. Поступово підійміть корпус тіла, намагаючись правою рукою дотягнутися до лівої ноги. Поверніться в початкове положення і повторіть вправу на ліву руку. Вправа рекомендовано повторювати протягом 20-30 секунд.
Таким чином, основне навантаження буде направлена на косі м'язи живота і нижній прес.
Підйом стегон також ефективно задіює м'язи преса. Для виконання даної вправи ляжте на спину. Руки розташуйте вздовж корпусу тіла. Долонями упріться в поверхню підлоги. Акуратно з'єднайте ступні, розводячи при цьому коліна. Підніміть ноги вгору, намагаючись не відштовхуватися долонями. Відривати таз від поверхні підлоги необхідно якомога вище. При виконанні вправі зводити коліна не рекомендовано. У зворотному випадку ви значно знизите навантаження на прес. Вправа слід повторювати протягом 1-2 хвилин.