Як вибрати чоловічу дублянку.

З приходом справжніх холодів виникає питання, де купити хорошу зимову верхній одяг, яка буде служити надійним захистом від негоди при складних кліматичних умовах. Хтось віддає перевагу легким пуховикам, а прихильникам натуральних матеріалів підійде дублянка.
Інструкція
1
Купівля такого серйозного предмета верхнього одягу, як дублянка, вимагає вдумливого підходу. Враховуйте те, що висока ціна виробу ще не є запорукою хорошої якості. Щоб вибрати дійсно річ гарної якості, потрібно знати маленькі секрети.
2
Коли ви вже знаходитеся в торговій точці, де будете купувати дублянку , і вибрали вподобану модель, придивіться уважно до зовнішнього вигляду. Якщо річ має м'ятий вигляд, можливо, виріб неякісне, добре вироблена шкіра швидко відновлюється при заломах.
3
Постарайтеся покласти обрану модель на рівну площину, на дублянці не повинно бути горбів і спученої. Потім проведіть пальцями по речі, якщо залишається слід - це говорить про якісну вичинці.
4
Приміряйте одяг на тонкий светр або футболку. При вільній посадці вироби підніміть одну руку - правильно зшита дублянка не дасть в цей час піднятися іншого плеча. Добре зшита річ НЕ БУДЕ задиратися спереду, і провисати ззаду.
5
Перевірте стан всіх швів на одязі. Вони повинні бути рівними, без складок і без фрагментів хутра, що потрапив у сходинку. У добротному виробі шви під рукавами і на кишенях будуть подвійними. Це продовжить термін служби одягу, тому що навантаження на ці місця при носінні збільшена.
6
Якщо ви тримаєте в руках досить важку дублянку - значить, річ буде довго носиться і надійно захищати вас від холоду. Чим простіше крій, тим довше буде служити вам виріб. Якщо ж дублянка легка і пошита більш химерно, це говорить про використання більш тонкої шкіри. Природно, що така зимова річ при сильному морозі і холодному вітрі буде недоречна.
7
Обов'язково зверніть увагу на забарвлення хутра всередині виробу. Якщо колір нерівномірний, і це помітно неозброєним оком, є ймовірність, що після хімчистки цей ефект нерівномірного забарвлення ще більш посилиться.