Як відновити пароль ICQ.

ICQ - це зручний засіб, щоб обмінюватися швидкими повідомленнями між друзями. Але може вийти так, що ви забули пароль для входу в програму. Є кілька варіантів дізнатися його і почати бесіду в звичному форматі.
Вам знадобиться
  • -вихід в інтернет;
  • -програма ICQ.
Інструкція
1
Згадайте, з якого веб-ресурсу завантажили месенджер. Якщо ви встановили ICQ через «Рамблер», то дізнатися парольний фразу досить просто.
2
Зайдіть на цей веб-сайт, щоб вам нагадали пароль програми. З лівого боку є значок із написом Rambler-ICQ. Клацніть по посиланню. Далі ви перейдете на сторінку установки.
3
Знайдіть вкладку з назвою «Допомога». Тисніть по кнопці. В виплив віконці веб-сайту відшукайте пункт «Паролі» та натисніть по ньому. Потім ви перейдете на веб-сторінку, де вам запропонують список найбільш відомих питань, щоб нагадати парольне слово від ICQ.
4
Скористайтеся подальшими рекомендаціями. Клацніть по кнопці «Відновлення пароля». У запропонованому полі ви повинні написати ваш власний номер ICQ або адресу електронної пошти, записаний при реєстрації мессенджера.
5
Далі введіть в з'явилася рядок знаки з зображення. Як правило, це захист від роботів в інтернеті. Натисніть «Далі». На ваш ящик прийде повідомлення з паролем.
6
Скопіюйте отримані символи і вставте в рядок для входу. Тепер у вас з'явилася можливість спілкуватися з родичами і друзями за допомогою інтернет-зв'язку. Якщо ви напишете номер ICQ, то процедура відновлення буде спрощена. Коли ви кликнете «Далі», то програма запуститься з усіма даними. Проте подібний процес можна набагато скоротити.
7
Спробуйте інший варіант, щоб згадати пароль від ICQ. Увійдіть на веб-ресурс www.icq.com. Далі виберіть кнопку «Допомога». Дотримуйтесь інструкції. Вам запропонують ввести в порожній рядок е-мail або номер аськи. Введіть видимі символи по порядку і натисніть пункт «Далі».
8
Після цього дайте відповідь на секретне питання і другий раз введіть свою електронну адресу. Клацніть «Готово». Крім того, складність може бути і в тому, що веб-сайт англійською мовою. Звичайно ж, завантажте інший браузер, якщо немає перекладу слів. Ваші проблеми вирішені.
Відновлення забутого пароля ICQ на телефоні щодня виконується тисячами людей по всьому світу. Процедура відновлення не представляє з себе нічого складного і не вимагає яких-небудь спеціальних знань. Необхідно просто пробувати один метод за іншим до отримання бажаного результату.
Інструкція
1
Відкрийте програму ICQ і дочекайтеся автоматичного підключення.
2
Вкажіть пункт «Редагувати мої дані» в меню «Главное» і визначте primary email, використаний при реєстрації.
3
Перейдіть в пункт «Параметри» і розкрийте вкладку «Конфіденційність» діалогового вікна.
4
Натисніть на посилання «Змінити пароль». Дана дія може призвести до відкриття діалогового вікна з пропозицією ввести нове значення пароля і підтвердити його повторним введенням.
5
Скористайтеся спеціалізованими безкоштовними утилітами: - Asterisk Logger; - Asterisk Key; - Advanced Instant Messtngers Password Recovery; - Multi Password Recovery.Ето необхідно для виконання альтернативної спроби відновлення втраченого пароля ICQ. Алгоритм дій у всіх додатках однаковий - запустіть завантажене додаток, але не виконуйте автоматичне підключення, а вкажіть курсором миші на прихований пароль.
6
Відкрийте в браузері офіційну сайт icq.com і перейдіть на пункт Retrieve Password меню Support верхній панелі інструментів.
7
Введіть свій номер ICQ у відповідне поле діалогового вікна і підтвердіть правильність номера натисканням кнопки Next.
8
Вкажіть збережений раніше адресу електронної пошти в наступному діалоговому вікні і введіть код captcha.
9
Натисніть кнопку Submit і дочекайтеся отримання повідомлення email зі спеціальним кодом.
10
Введіть отриманий код в поле Enter Your confirmation code і натисніть кнопку Submit.
11
Заповніть запропоновану форму секретних питань і дочекайтеся отримання повідомлення з новим паролем ICQ.
12
Поверніться в пункт Retrieve Password меню Support на сайті icq.com і введіть значення свого номера ICQ у відповідне поле вікна I forgot my ICQ Password для ще однієї спроби відновлення пароля.
13
Скористайтеся можливістю надання відповідей на контрольні питання в діалоговому вікні Get a new password, вкажіть адресу своєї електронної пошти і код captcha та натисніть кнопку Submit.
14
Дочекайтеся отримання електронного листа з новим паролем.