Як підключити кухонну витяжку.

Кухонна витяжка сприяє збереженню повітря в квартирі чистим і вільним від жирових випаровувань. Ефективність роботи даного пристрою безпосередньо залежить від того, наскільки правильно вона проведена.
Вам знадобиться
  • - рулетка
  • - будівельний рівень
  • - дриль
  • - дюбелі
Інструкція
1
Щоб робота кухонної витяжки була більш ефективною, передбачте все необхідне для того, щоб повітропровід був виведений на вулицю. Узгодьте роботу з пробивання ходу в стіні з органами місцевого самоврядування.
2
Виміряйте перетин воздуховода і підбирайте витяжку відповідно з цим показником. Якщо ж діаметр воздуховода виявиться менше, виконайте звуження переходу на етапі монтажу витяжки за допомогою перехідника.
3
Зніміть розміри варильної поверхні. Обов'язково врахуйте цей показник при покупці витяжки, ширина парасольки повинна бути рівною йому або більше. Так будь випари, які виходять під час приготування їжі, будуть видалятися приладом набагато ефективніше. Якщо для витяжки немає окремої розетки, встановіть її, заземливши силову лінію і заклавши дроти в кабель-канал, або під плінтус.
4
За допомогою рулетки відміряйте по напряму вгору від варильної поверхні 70 см або трохи більше. Від газової плити слід відміряти не менше 80 см. Відбийте горизонталь, приклавши до позначок будівельний рівень. Потім поверніть витяжку тильною стороною і виміряйте відстань на ній між кріпленнями. Перенесіть мірку на горизонтальну лінію над плитою.
5
Просвердлите в зазначених місцях отвори під дюбелі. Останні забийте молотком і болтами притягну до стіни опори. Потім встановіть на них витяжку. Послаблюючи або підтягуючи болти, відрегулюйте положення витяжки, яке має бути строго горизонтальним.
6
До вентиляційного каналу приєднаєте повітропровід. При використанні коробів, дозволяють подолати віддалене відстань до вентшахти, забезпечте максимальну герметичність стиків між ними. Бажано, щоб ці короби були виконані з ПВХ і мали круглу форму. Кутові елементи таких ланок не створюють опору повітряному потоку і добре поглинають шум.
7
Встановіть на витяжку кожух. Закріпіть його, відрегулювати по висоті. Увімкніть витяжку, щоб упевнитися в її працездатності.