Як давати кішці Дронтал. Як правильно котам давати Дронтал.

Як і люди, домашні вихованці можуть страждати від різних хвороб. Одним з поширених недуг є глисти. Їх присутність не завжди помітно. Вони викликають виснаження у кішок, уповільнюють ріст молодих тварин, псують якість вовни. Імунітет котів слабшає, даючи доступ інфекціям. Щоб цього не сталося, рекомендується регулярно проводити дегельмінтизацію. Одним з найбільш популярних препаратів для цього є «Дронтал».
Інструкція
1
Німецька компанія «Байєр» у своїй лінії антигельмінтних засобів розробила спеціальний «Дронтал» для кішок. До його складу входять активні компоненти празиквантель і пірантель-ембонат, ефективні для боротьби з круглими і стрічковими хробаками. Одна таблетка «Дронтал» розрахована на 4 кілограми маси тварини.
2
Зважте вашого кота. Найпростіше це буде зробити наступним чином: візьміть тварину на руки і встаньте на ваги. Запам'ятайте цифру, а потім зважте без кота. Відніміть другий результат від першого, і ви дізнаєтеся масу тварини. Зважити кішку таким чином набагато простіше, ніж намагатися утримати її на вагах.
3
Не слід давати коту таблетки натще - це є сильним подразником для кишечника. Для успішної дегельмінтизації абсолютно не важливо, будуть дані таблетки тварині до або після їди.
4
Розрахуйте необхідну кількість препарату, виходячи з маси тварини. «Дронтал» має неприємним смаком, тому не варто товкти таблетки з водою. Візьміть кішку на руки (при необхідності попросіть кого-небудь із домашніх допомогти вам), відкрийте їй пащу і покладіть таблетку на корінь язика тварини. Закиньте їй морду вгору і погладьте по горлу - це допоможе викликати ковтальний рефлекс.
5
Подрібніть таблетки і змішайте з яким-небудь ласощами. Підійдуть спеціальні консерви для котів, так як вони володіють сильним запахом і смаком. Якщо ви змішайте таблетку зі звичайною їжею, яку даєте кішці кожен день, тварина може просто-напросто відмовитися від їжі.
6
Дегельмінтизацію слід проводити регулярно. Якщо у вашої кішки немає звички вишукувати собі їжу на вулиці або досліджувати вміст вашого сміттєвого відра, двох-трьох разів на рік буде достатньо. Якщо ви плануєте в'язати тварину, обов'язково провести дегельмінтизацію за десять днів до цього.
Корисна порада
Деякі гельмінти, що паразитують на кішках, можуть передатися і людині. Тому корисно проводити дегельмінтизацію не тільки коту, але і членам вашої родини.