Як замовити квиток на потяг.

Швидко, комфортно і без суєти можна замовити залізничний квиток , не виходячи з дому. Алгоритм замовлення квиток а на поїзд он-лайн приблизно однаковий на різних сайтах, що пропонують таку послугу.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер; Інтернет; документ, що засвідчує особу; банківська карта
Інструкція
1
Зайдіть на сайт Російських залізниць і зареєструйтеся. Для реєстрації необхідно ввести логін, пароль, електронну адресу, прізвище, ім'я, стать і дату народження. Зайдіть на сайт під своїм логіном і паролем.
2
У спеціальну форму на головній сторінці введіть назву пунктів відправлення та призначення, а також дату поїзд ки. З результатів пошуку виберіть поїзд, який вам підходить, і тип вагона.
3
Обов'язково прочитайте правила оформлення квиток а через сайт, підтвердіть, що ви з ними ознайомилися, і натисніть на кнопку «оформити замовлення».
4
Вам запропонують вказати число пасажирів, вимоги до місць та дані про пасажирів.
5
Слідуючи підказкам сайту, оплатіть квиток за допомогою банківської карти. В правилах оформлення замовлення перераховані карти, які приймаються для розрахунку.
6
Після оплати буде сформований бланк замовлення. Роздрукуйте його або перепишіть 14-значний цифровий код. Без нього вам не видадуть квиток и. З бланком (або виписаним номером замовлення) і документом, що засвідчує особистість, яку ви вказали при оформленні, ви можете отримати квиток на поїзд в касі РЖД, на стійці реєстрації «Електронного квиток а »або за допомогою терміналу самообслуговування. Подбайте про те, щоб забрати квиток и заздалегідь, щоб не стояти в загальній черзі в найостанніший момент.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IydVQfcGM8s
Корисна порада
Квитки можна купити максимум за 45 діб до відправлення поїзда з пунктів формування чи обороту поїзда або максимум за три доби до відправлення з проміжною станціі.Существует безліч сайтів, що пропонують оформити замовлення квитка на поїзд. Спосіб замовлення послуги, як правило, не відрізняється від описаного, крім того, пропонуються додаткові варіанти оплати квитка і доставки кур'єром.