Як закрити поточні труби опалення. Як заварити трубу опалення біля стіни.

При збільшенні тиску в опалювальній системі або підвищенні температури теплоносія в холодну пору року труби нерідко дають текти. Якщо можливість перекрити подачу води відсутня, необхідно вдатися до способів тимчасової герметизації труб.
Вам знадобиться
  • - гумова камера;
  • - хомути;
  • - дріт;
  • - бандаж для труб;
  • - холодне зварювання.
Інструкція
1
Якщо отвір, з якого сочиться вода, знаходиться безпосередньо на трубі, закрийте його шматком м'якою гумою від автомобільної або велосипедної камери. Туго намотайте смужку гуми на місце витоку і туго зафіксуйте її в'язальної дротом або хомутами. При цьому один хомут розташуйте безпосередньо на місці течі, а два додаткових - поруч.
2
Також можна закрити текти за допомогою спеціального бандажа, який є в будь-якому магазині сантехніки. Це пристосування складається з аналога струбцини і товстої гуми. Розташуйте бандаж так, щоб він охоплював трубу по периметру, і стягніть болтами.
3
Якщо текти утворилася в різьбовому з'єднанні труби з фітінгом, трійником або коліном, то дуже туго намотайте гуму біля місця течі. Один хомут при цьому накладіть на трубу, а іншого - на фітінг.
4
Якщо усунути текти способом, зазначеним у попередньому кроці, не вдалося, вдамося до допомоги заводського бандажа. Однак замість гумки, якою комплектується зажим, використовуйте гумку з камери. Намотайте її для компенсації різниці діаметрів. Зверху вдавите гуму затискачем. Він постане трохи нерівно, проте добре охопить місце з'єднання і ліквідує текти.
5
Також можна вдатися до допомоги холодної зварювання. Відріжте потрібну кількість матеріалу і вологими руками розминайте до отримання однорідної маси рівного кольору. Склад повинен стати липким і пластичним.
6
Наносячи масу на трубу, ретельно розгладжуйте і притискайте її, поки не відчуєте, що вона прилипла до труби. Потім притисніть масу і утримуйте так 20 хвилин до затвердіння. Остаточна полімеризація матеріалу відбудеться через три години після нанесення.
7
Коли опалювальний сезон завершиться, зніміть всі пристосування, що усувають текти, і замініть ділянку труби, що піддався зносу.