Як відкрити ресторан "Макдональдс".

Створення такого великого бізнес-проекту, як ресторан Макдональдс вимагає не тільки великого стартового капіталу, але й знання деяких особливостей. Але є одна перевага цього виду діяльності - вам не потрібно заздалегідь продумувати план реалізації проекту, тому що Макдональдс поширюється по типу франчайзингу (готової системи).
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - бізнес-план;
  • - стартовий капітал;
  • - документи;
  • - персонал.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт Макдональдса і переконайтеся, що в країні вашого проживання можна відкрити подібний ресторан. Про це можна дізнатися в службі підтримки даного ресурсу. Напишіть в супорт назва країни та поштовий індекс. Незабаром ви отримаєте відповідь на свій запит.
2
Зберіть стартовий капітал. Вартість франшизи (право на створення фірми) буде вам обходитися $ 45.000 щороку. Це податок, який стягує компанія. На фізичне відкриття ресторану вам знадобиться 1.4-1.8 мільйона доларів. Однак Макдональдс дозволяє мати на руках лише 40% від цієї цифри. Решту суми можна розподілити на 7 років, виплачуючи позику в банку, з якими співпрацює компанія.
3
Складіть план виплат за позикою, якщо ви не маєте потрібної сумою. Прорахуйте на основі грубої статистики, скільки чистого прибутку ви будете отримувати при вдалому запуску бізнесу. Вам потрібно взяти статистику саме свого регіону. Ці цифри якраз вплинуть на те, чи зможете ви розрахуватися за боргами чи ні. Якщо ви не впевнені, почніть залучати капітал приватних інвесторів і однодумців.
4
Пройдіть спеціальне навчання від компанії Макдональдс для власників ресторану. Вам потрібно буде провчитися очно або заочно від 12 до 24 місяців, перш ніж ви зможете реально управляти подібною організацією.
5
Зберіть усі необхідні документи для початку будівництва ресторану. Вам знадобиться мати дозвіл на ведення бізнесу (ІПН, IP), дозволу пожежної охорони, санітарно-епідеміологічні висновки та документи від ЖЕКу.
6
Підшукайте персонал для початку роботи. Вам знадобиться не менше 20 людей на момент відкриття ресторану. Подбайте про це питання заздалегідь. Подайте оголошення в місцеву комерційну газету і в інтернет. Вам будуть потрібні кухарі, прибиральники, офіціанти, продавці, охоронці і т.д. Проведіть відбір кандидатів.
7
Почніть здійснювати покроковий план відкриття своєї справи. Коли у вас на руках буде капітал, знання, документи і готовий до роботи персонал, ви вже зможете приступити безпосередньо до будівництва ресторану. Як тільки воно буде закінчено, виконайте залишилися пункти плану по становленню бізнесу.
Зверніть увагу
Цей вид бізнесу передбачає виплату 12.5% від усього гонорару за рік на користь компанії. Договір про надання франшизи Макдональдс укладається на 20 років.